Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@stanleymorison: Opie, zmiłuj się. Dark theme, bo oczy wypala ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A ten tag to generalnie jest zbiórka ludzi od przebranżowienia od paru lat. Ciężko się dziwić, kasa i dobre warunki ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@inrain88: mi sprawiało zajebista frajdę dopóki nie musiałem zacząć w tym pracy i muszę spełniać zachcianki biznesu. Od tamtego momentu już tylko jazda w dół i teraz już jara mnie tylko robienie jakiegoś green firld przez pierwszy miesiąc. Reszta to taka rutyna że umieram w środku xD No ale hajs taki że płacze i wycieram łzy pieniędzmi.
  • Odpowiedz
@muchatse: Gość, podobnie jak 99% innych na tego typu grupkach, nawet jeszcze nie zaczął się uczyć xD Kiedyś programował coś w phpie, ale to porzucił, jak zobaczył widełki w ofertach pracy, to nagle miłość powróciła XD Ale ta miłość wróciła z tak potężną mocną, że jest rozdarty wewnętrznie, bo nie wie jaki język do nauki wybrać, ponieważ każdy kocha tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inrain88: mi sprawiało zajebista frajdę dopóki nie musiałem zacząć w tym pracy i muszę spełniać zachcianki biznesu. Od tamtego momentu już tylko jazda w dół i teraz już jara mnie tylko robienie jakiegoś green firld przez pierwszy miesiąc. Reszta to taka rutyna że umieram w środku xD No ale hajs taki że płacze i wycieram łzy pieniędzmi.


@IlIlIlIlIllll Ale to jest właśnie święta prawda. Jest powiedzenie "zrób że swojego
  • Odpowiedz
@mbasasello: praca to nie hobby
Bo pracuje się dla kogoś a hobby robisz dla siebie
Pracując dla kogoś to już nie robisz jak sam chcesz tylko jak ktoś chce.
Jak nie lubisz np aut włoskich a jesteś mechanikiem a akurat takie przyjedzie to robić takie trzeba. Jak nie specjalnie podobają ci się płytki imitujace drewno, a masz takie położyć, to i tak robisz itp itd.
Z perspektywy czasu to z
  • Odpowiedz