Wpis z mikrobloga

Powiem wam jak to będzie
1. Użytkownik robiący kontent odchodzi
2. Zrobi się mini exodus z wykopu na portal X
3. Moderacja zapomni o temacie, reszta użytkowników zapomną o temacie
4. Wykop dalej będzie trwał i wszyscy zapomną o użytkowniku z podpunktu 1
  • 78
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Wiem, że mój styl pisania sugeruje jakbym był jakiś super pewny siebie, ale tak naprawdę mam o sobie niskie poczucie wartości, ale cieszę się, że mam tu jakieś poparcie

@Aryo Aryo, ziomeczku, glowa do góry, zakładaj stronę, bloga, sociale, może się uda ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Aryo: weź se zawołaj Ankę czy Białka i niech ci ogarną wpisy ale tak żebyś bana nie dostał bo kontent robisz ciekawy i ruch też generujesz więc im to obydwu na rękę

jak się przeniesiesz na tt to stracisz zasięgi
  • Odpowiedz
@Aryo moim zdaniem nadchodzi powolny koniec fb i tych rakowych grup, ludzie będą szukać innych miejsc w sieci. Wykop z całą bandą przegrywów i debili powoli stacza się na dno, niedługo zostanie nawozem dla młodszych portali
  • Odpowiedz
@Aryo: imagine moderacja zaczyna banować forsowników incelizmu i cała ta mentalna spierdoIada wycoorwia na inny wortal najlepiej odizolowany kisić się we własnym sosie i zeby ten smród nie roztaczał się na resztę netosfery
  • Odpowiedz
No i pan Szewko przeniósł się na Twittera.


@Cineczeq: Szewko? To ten "ekspert" od Bliskiego Wschodu, co nie wie, że na Bliskim Wschodzie śnieg jest zjawiskiem całkowicie normalnym, a jednocześnie banuje za wypomnienie mu tego, kiedy zaczął wrzucać swoje wysrywy negujące globalne ocieplenie, bo w Libanie i Turcji spadł śnieg?
  • Odpowiedz