Wpis z mikrobloga

Powiem wam jak to będzie
1. Użytkownik robiący kontent odchodzi
2. Zrobi się mini exodus z wykopu na portal X
3. Moderacja zapomni o temacie, reszta użytkowników zapomną o temacie
4. Wykop dalej będzie trwał i wszyscy zapomną o użytkowniku z podpunktu 1
  • 78
  • Odpowiedz
@Aryo: Było już nawet w tych sprawach. Mielismy eksperta z konfliktów bliskowschodnich i ta #!$%@?/upośledzona moderacja z Białkiem na czele zbanowala go za zbyt brutalne zdjęcia (teraz na tagu ukraińskim gorsze są w co drugim). No i pan Szewko przeniósł się na Twittera.
  • Odpowiedz
tylko gorliwiej wstawiaj +18 i będzie git


@choosewisely: nie będzie git bo moderacja losowo wybiera które znalezisko ma złe tagi a które nie. Według nich zmobilizowany dziadek z karabinem, czołg czy kabaret z plastikowym pistoletem to niedozwolone zdjęcie z bronią, a np. strażnik graniczny z bronią, bombowiec czy znalezisko o broni białej z jej zdjęciem to już nie jest broń.
galonim - > tylko gorliwiej wstawiaj +18 i będzie git

@choosewisely: nie będzie gi...

źródło: comment_1664455844kSgGeBoWbKHCURYaNaNAnC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
4. Wykop dalej będzie trwał i wszyscy zapomną o użytkowniku z podpunktu 1


@Aryo: może spróbuj też na joemonster.org? Albo wpisy, albo blog?
Ale masz rację, twoje odejście nic nie zmieni, wątpię, żeby ktoś wchodził na wykop jedynie po to, aby przeczytać tylko twoje wpisy.
  • Odpowiedz
@Aryo: może i jednego użytkownika nie będzie widać, ale poziom wykopu szoruje po podłodze, jak kurs złotówki. I to jest konsekwencja odchodzenia wartościowych użytkowników.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aryo: 5. Użytkownicy którzy chcieli się pozbyć użytkownika z podpunktu 1 będą szczęśliwi bo dopięli swego

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@El_mirabel: czyli kogo?
@Aryo: bez obrazy, ale to tylko wykop, a Ty jesteś nic nieznaczącym nickiem. Śledzi Cię 100, 200, 1000 osób, co to jest? Dziesiątki tysięcy użytkowników przewija się przez ten portal. Jedni odchodzą, inni przychodzą. Ile bylo "gwiazd" czy innych aferzystów, po dniu nikt o nich nie pamięta. Ja Cię kojarzę, że robisz jakiś content o wojnie (napisy) i w sumie to tyle ¯_(ツ)_/¯ to nie 2002 i
  • Odpowiedz
bez obrazy, ale to tylko wykop, a Ty jesteś nic nieznaczącym nickiem. Śledzi Cię 100, 200, 1000 osób, co to jest? Dziesiątki tysięcy użytkowników przewija się przez ten portal. Jedni odchodzą, inni przychodzą. Ile bylo "gwiazd" czy innych aferzystów, po dniu nikt o nich nie pamięta. Ja Cię kojarzę, że robisz jakiś content o wojnie (napisy) i w sumie to tyle ¯(ツ)/¯ to nie 2002 i forum tematyczne, gdzie każdy
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Wiem, że mój styl pisania sugeruje jakbym był jakiś super pewny siebie, ale tak naprawdę mam o sobie niskie poczucie wartości, ale cieszę się, że mam tu jakieś poparcie
  • Odpowiedz
@Aryo: Nie odchodź z wykopu tylko załóż bloga, gdzie będziesz wrzucał wszystko a od czasu do casu skopiuj coś na wykop z linkiem do swojego bloga. Tak chyba najprościej :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Aryo już dawno przekonałem się że nie warto oddawać temu serwisowi serca. Im szybciej odejdziesz stąd na swoje tym lepiej. Wykorzystaj chwile swojej popularności i zrób z tym coś takiego jak koroluk. Kuj żelazo póki gorące.
  • Odpowiedz