Wpis z mikrobloga

Nie sony wasz #!$%@? tylko rząd przy korycie. Zobaczcie po ile dolar stoi.


@Pioter_2020: Microsoft jest bardziej osadzony w dolarach niż Sony, a jednak konsola tańsza ( ͡° ͜ʖ ͡°). W 2009 kupowałem też PS3 po skokowym umocnieniu dolara z 2.00 (w 2008) na 3,60 i była już wtedy warta połowę ceny z premiery z 2007.
@greven: Aha... Zaraz pewnie znajde w DE taniej. Ehhh... Uspokuj sie. Chodzi mi o caloksztalt i wysranie sie na graczy. Oraz jak zwykle o zarozumialosc i beton "Samurajow z Japonii". Oni to maja w genach. (Nintendo zreszta tez.) Najpierw musza miec klopoty albo i bawet byc na skraju bankructwa zeby zrobic cos genialnego. A potem powtarzaja cykl: Zarozumialosc-upadek-genialne-zarozumialosc... Itd.
Aha... Zaraz pewnie znajde w DE taniej. Ehhh... Uspokuj sie. Chodzi mi o caloksztalt i wysranie sie na graczy. Oraz jak zwykle o zarozumialosc i beton "Samurajow z Japonii". Oni to maja w genach. (Nintendo zreszta tez.) Najpierw musza miec klopoty albo i bawet byc na skraju bankructwa zeby zrobic cos genialnego. A potem powtarzaja cykl: Zarozumialosc-upadek-genialne-zarozumialosc... Itd.


@Niedobry: No pewnie w DE znajdziesz taniej, bo tam jest o połowę niższa
@greven: To bylo pol zartem pol serio. A "samurajowie" to kwintesencja ich przemyslu "growo-konsolowego" na przestrzeni lat ostatnich trzydziestu.
Ty wyjechales z polityka i inflacja a ja z tym ze to jednak Sony ustala ceny. O to mi chodzilo.
@greven niesamowicie bawi wzrostu cen PS5 inflacją, kiedy ani Microsoft, ani Steam ani tym bardziej Nintendo nie zdecydowało się na podwyższenie cen konsol. Dodatkowo Jim Ryan się chwalił, że udaje im się nie tracić na sprzedaży konsol, a nawet sprzedawać je z zyskiem po premierze XD
Niektórzy jak widać nawet gdyby byli przypalani petami przez Sony to by mówili, że w sumie spoko, bo im cieplej na twarzy
@Grooveer: No i niech wybiorą, komu to szkodzi? Ktoś chce to ma obie konsole i bawi się świetnie. Poza tym pisanie „żyjemy w chorych czasach”… to widocznie za młody jesteś i nie pamiętasz ile kosztowała ps2 i 3 które na premierę były warte kilka minimalnych pensji :) żyjemy w zajebistych czasach właśnie i stać nas na wiele
@Grooveer: Grałeś wtedy? Czy odkryłeś gry gdy wyszedł GP? Bo tak się składa ze miałem X360 od Polskiej premiery i 90% ludzi kupowało to bo dało się przerobić, a gry były solidne, w przeciwieństwie do obecnej oferty MS. Ciekawa sprawa, ze przy 2x albo i 3x mniejszych zarobkach można było kupować gry po 250 zł, a teraz gdyby nie GP to nikogo na granie nie stać i jest to główny argument