Wpis z mikrobloga

Nowe ceny PS5 w polskich sklepach to jest jakiś koszmar. Żyjemy w chorych czasach. Normalnie to konsole po jakimś czasie od premiery były trochę tańsze a nie coraz droższe. Na tą chwilę XSX wydaje się być naprawdę mocną ekonomiczną alternatywą.
#ps5 #xbox
  • 75
  • Odpowiedz
@Grooveer: Kolego, to zaufaj i załóż nowe konto na gamepassa za 4 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naprawdę zaskakujące jest, ze obecni fani Xboxa wszystkich mierzą swoją miara i myślą ze każdy obraca złotówkę 5 razy myśląc jak tu najtaniej pograć. A złośliwi ludzie dalej kupują te drogie PS, PC i płaca pełne ceny za gry, bo cenią sobie jakość a nie byle jakość. Dobrze ze wypisałem
  • Odpowiedz
@Pioter_2020: Mam takiego kumpla co narzeka na ceny wszystkiego, że ich #!$%@?ło. Tłumacze dzbanowi, że to nie wina producentów tylko PiSu to nie wierzył. Jak zapytałem czemu gry i konsole są tańsze lub w taki cenach jak w PL za granicą a tam zarabiam (Holandia) 4x moja polską pensję to zamknął ryj. No debil.
  • Odpowiedz
@Grooveer: O nie, wtedy pewnie PS dalej będzie sprzedawać się 2x lepiej od Xboxa. Musisz zrozumieć, jak i cała obecna fanbojka Xboxa, że nie każdy chce mieć byle co jak najmniejszym kosztem, bo są aspekty za które ludzie wolą dopłacić niż ich nie mieć. Za porządnego Mercedesa można kupić 5 Dacii albo i więcej, a głupi ludzie dalej kupują Mercedesy
  • Odpowiedz
@Grooveer: Ale to właśnie casuale kupią Sony bo to znana marka i większość znajomych może mieć taki sprzęt, a fani Xboxa jedynie kierują się tą cena, liżąc się wzajemnie po jajkach na myśli ile udało im się zaoszczędzić dzięki taniej konsoli i gp, tylko jeszcze poczekają z rok, dwa na gry i będzie jak w raju obiecanym przez Phila Spencera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grooveer: Będąc na grupach Xboxa widzę tych skuszonych ceną casuali, którzy wyprzedają Xboxy bo tam po prostu nic nie ma na dłuższa metę, ale masz racje, jeszcze tylko te gry wyjdą w 2025 i los się odwróci
  • Odpowiedz
  • 0
@pionic casuale nie są na żadnych grupach nie integrują się. Forza Horizon 5 i Flight Simulator bardzo fajne gry. Halo Infinite też spoko. No i oczywiście są producenci innych gier AAA, którzy tworzą gry multiplatfotmowe.
  • Odpowiedz
@Grooveer: Jezu, ci casuale kupują tylko najtańsze, nie są na grupach, to tego wymarzonego targetu Xboxa w kraju musi być ze 100 osób max.
Podawanie Flight Simulatora jako „grę” dla casuali, no rzeczywiście taka osoba w to będzie krócej grała niż ściągała xd
Nie ma sensu chyba dyskutować, przelicz ile zaoszczędziłeś na Xboxie i GP, poczuj się lepszy niż frajerzy co wydali ileś siana, a wyobraź sobie ten profit w 2026
  • Odpowiedz
@Grooveer: A ja nie mam ani PS ani Xboxa, bo teraz dzięki polityce jednych i drugich, po 18 latach grania na konsolach, gram w gry z obu platform + ekskluzywne na PC na PC ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@pionic grasz z mocnym opóźnieniem jeśli chodzi o exy Sony. PC nie jest opcją ekonomiczną tak jak konsole a większość graczy zwraca uwagę na pieniądze.
  • Odpowiedz
@Grooveer: Nie mam już tyle czasu na granie co za dzieciaka, mam dużo gier do nadrobienia, wiec mnie to nie boli. Poza tym, tendencja Sony jest taka, by ten czas skracać między premierami. Ferrari tez nie jest opcja ekonomiczna, a ludzie chcą i kupują Ferrari. Musisz przestać wrzucać wszystkich do jednego worka, zaglądać do portfeli i mierzyć swoją miara, polecam to podejście
  • Odpowiedz