Wpis z mikrobloga

Siemka, mam problem, dostałem ładowarkę 3w1 do iPhone AirPods i Apple Watch ale AirPods nie chcą się na tym ładować i nie wiem dlaczego, zegarek i telefon ładuje normalnie, szybko, magnes trzyma ładnie a słuchawki wcale (sprawdzane na każdej z trzech tych ładowarek), za każdym razem jak położę do ładowania to zaświeca pomarańczowa dioda i zaraz znika i nie ładuje. Nawet pic rel leży na magnesie do telefonu i tez lipa #iphone #ios #applewatch #airpods
Undying - Siemka, mam problem, dostałem ładowarkę 3w1 do iPhone AirPods i Apple Watch...

źródło: comment_1664306871TfGjXstQajnqxXyyZ3v7P9.jpg

Pobierz
  • 16
@psposki: to nie syf stary, wcześniej miałem je w etui na który musiałem ponaklejać takie przezroczyste naklejki żeby się trzymało, myślałem ze nie ładuje przez te etui wiec ściągnąłem je i zerwałem te naklejki ale klej tak trzyma ze zostały takie ślady i ciężko schodzą xD tak jak dotknę to się zaświeca dioda na chwile
tak jak dotknę to się zaświeca dioda na chwile


@Undying: https://support.apple.com/en-gb/HT207012

If you have AirPods Pro or AirPods (3rd generation), you can tap the case when it's on the charging mat to see whether your AirPods Pro or AirPods (3rd generation) are charging (amber light) or fully charged (green light).

wcześniej miałem je w etui na który musiałem ponaklejać takie przezroczyste naklejki żeby się trzymało,


@Undying: Współczuję, moje się ładują
@psposki: Dzięki temu ten case nie wypadał a był plastikowy. Mniejsza o to, mam rozumieć ze według Apple mój case się powinien ładować, a w praktyce w baterii nie przybywa %? Bez sens
@psposki: Na tej ładowarce nie dam rady otworzyć i ładować. Ale wiesz co zauważyłem, bo mam ładowarkę dopiero od paru dni, wczoraj na przykład położyłem słuchawki i case mial około 30%, po krótkiej chwili nie patrzyłem ile ma % ale był gorący wiec na pewno się lądował, i tak leżał sobie aż do teraz i nagle gdy go teraz podniosłem i liczyłem ze będzie setka bo było 15%. Jest możliwe ze
ładuje do 100% a coś mi go rozładowuje?


@Undying: Na pewno słuchawki troche biorą jak nie są na 100% + zoptymalizowane ładowanie baterii.
Natomiast jak są ciepłe, to ewidentnie coś się tam dzieje.

czemu ładowarka nie trzyma ciagle 100%?


@Undying: Nie jestem w stanie na to odpowiedzieć, pomogłem jak mogłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)