Wpis z mikrobloga

@Tentyp061: parę lat stolica UK robiła wrażenie ale z wiekiem chyba spokój, dom , rodzina , stabilność. Zamiast biegu do pracy czy z pracy w otoczeniu inżynierow z Afryki, rano widać mało ich w metrze itp. ogólnie z przeciętnych zawodów typu kucharz budowlaniec jeden na sto. Kible na stacjach sprzątają czasem ale to 3-4 tys płacą za pracę ciężka, znajomy śmieci sprząta ulice to z sobota ma nie gorzej... Kolorowo zbyt
@DanyDwaBanany: twoja wypowiedź do której się odniosłem oznacza że tylko OP zauważa że jest mu smutno po powrocie do kraju co daje do zrozumienia ze Ty tak nie masz

A skoro teraz piszesz ze nie zarabiasz w innej walucie to gdzie zarabiasz w złotówkach w innym kraju niż polska?

Jeśli zaprzeczysz i się okaże że nigdzie nie wyjeżdżasz to na #!$%@? się udzielasz w temacie i siejesz polska propagandę?
@Kuntz_Ekesz:

A skoro teraz piszesz ze nie zarabiasz w innej walucie to gdzie zarabiasz w złotówkach w innym kraju niż polska?


A wiesz, że mozna wyjeżdżać kraju nie tylko do roboty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Można jechać na wakacje, służbowo, mozna pracować zdalnie, można ot tak podróżować, mozna miec np. dom czy mieszkanie za granicą.

Jeśli zaprzeczysz i się okaże że...


że wyciagasz z doopy wnioski (
@Tentyp061: Mnie za kazdym razem Jak tylko wysiadam na lotnisku w Polsce dopada depresja oraz mysli samobojcze. W sumie podobnie mam Jak odwiedzam znajomych w Niemczech xD (wyjatkiem jest Berlin bo jest bardzo fajny). W sumie juz przyzwyczaiilem sie do Londynu i jakk mialbym zamienic to cudowne miasto na Polske albo Niemcy to chyba w leb bym sobie strzelil