Wpis z mikrobloga

  • 0
W sumie juz przyzwyczaiilem sie do Londynu i jakk mialbym zamienic to cudowne miasto na Polske albo Niemcy to chyba w leb bym sobie strzelil


@toma27 Londyn? Byłeś tam kiedyś? Brud, syf i multikulti... Brytyjczycy gardzą Polakami, a do tego przygnębiająco smutna pogoda..
  • Odpowiedz
@Tentyp061: Ja po powrocie z wakacji wręcz przeciwnie. W Polsce masz czysto, bezpiecznie, nie ma multikulti i złodziejów. Ostatnio byłem w Rzymie to poza zabytkami i morzem wszystko w Polsce jest lepsze. Tam jadąc wieczorem autobusem obawiałem się o swoje kieszenie i bezpieczeństwo. Pełno czarnych którzy sprzedają jakieś fanty na ulicy i ogólnie wyglądają niebezpiecznie. Na ulicach pytali mnie kilka razy wprost czy chce kupić jakieś narkotyki a dziwki proponowały usługi.
  • Odpowiedz
@Vedar: Mieszkam juz wiele lat. multikulti jeest super, jeest brudno ale na osiedlach po za pierwsza strefa. Nigdy Brytyjczyk mnie nie obrazil, pogoda w Londynie jest bardzo ddobra, jest wiele super knajp, parkow, muzeow, ciekawych ludzi, pieknych kobiet. Siedz sobie dalej w swojej norze
  • Odpowiedz
  • 0
@toma27 brytyjki piękne kobiety? od kiedy? XDD parki muzea i knajpy są przecież wszędzie xD może jeszcze pochwal to że woda leci tam z kranu xD myślałem że ty na serio a ty jednak troll
  • Odpowiedz
@Vedar:

Londyn? Byłeś tam kiedyś? Brud, syf i multikulti

Akurat Londyn z największych europejskich stolic zrobił na mnie najlepsze wrażenie - zielono, przestrzennie, w ogole nie czuć, że to tak ogromne miasto.
No i czuć ducha stolicy imperium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vedar: Widocznie Nigdy nie byles w Anglii.9/10 wykopkowa Julka na ulicach w UK nie zrobi na Nikim wrazenia. Zobscz tez Gdzie sa brytyjskie modelki/aktorki, a Gdzie polki
  • Odpowiedz
@DanyDwaBanany: Zmien kraj na taki gdzie masz to, co czujesz ze Ci brakuje z PL.. Nadal takie mamy w Europie ;)

@Tentyp061: Zdecydowanie! Moze nie tyle depresja, co #!$%@? jak ludzie jezdza, co sie odwala na drogach, o cenach i braku jakiejs radosci z zycia na ulicy nie wspomne.. Nie mowiac ze sasiedzi mnie prawie nie pozdrawiaja, mimo ze od 25lat mieszkamy w tym samym miejscu... a tu od pierwszych
  • Odpowiedz
@krzyzakp:

Zmien kraj na taki gdzie masz to, co czujesz ze Ci brakuje z PL.. Nadal takie mamy w Europie ;)


A mógłbyś wskazać gdzie tu napisałem cos o brakujacych mi rzeczach?

@misthunt3r:

gdzies ty #!$%@? wyjechal chlopie?


Ostatnio?

Francja, Włochy, Węgry i co do cen, dostępności towarów, jakości jedzenia to Chorwacja.
  • Odpowiedz
  • 0
wykopkowa Julka na ulicach w UK nie zrobi na Nikim wrazenia.


@toma27 taka brytyjska julka tam żyje i się realizuje a ty za chlebem... możesz sobie popatrzeć co jedynie.. taka prawda.. zejdź na ziemię
  • Odpowiedz
@Vedar: Nie narzekam na powodzenie. Mam je i to bardzo duże. Również sobie żyje.’pracuje nie więcej w tygodniu niż 20-25h. Ile zarabiam możesz sprawdzić w moich poprzednich postach :)
  • Odpowiedz
@DanyDwaBanany: True, zle ubralem to w slowa... Chodzilo o to bys wyjechal do kraju, gdzie masz czysto, cicho, bialo i spokojnie.
Choc na dobra sprawe, to w Polsce az tak czysto nie jest. Tu gdzie siedze jest jednak czysciej ;)
  • Odpowiedz