Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Mam problem, może pomożecie. Wczoraj wieczorem chciałem przygotować piersi kurczaka, a wcześniej wylała mi się cola na spodnie, więc gotowałem bez gaci. Przesuwałem rzeczy na blacie i przez przypadek jedna z piersi kurczaka spadła mi na podłogę. Tylko że jak spadała to mi się dotknęła o knagę. Teraz mnie obudził straszny ból. Cały grzegorz jest spuchnięty i jak go dotkne to boli. Czy jest możliwe, że to zatrucie salmonellą?

#zdrowie #medycyna #nauka #gotujzwykopem #pytanie #pytaniedoeksperta #gorzkiezale #zalesie #gownowpis #dziendobry #pdk
teddybear69 - Hej Mirki. Mam problem, może pomożecie. Wczoraj wieczorem chciałem przy...

źródło: comment_1664172493sWsbyUMvnHngKOIvKfctkv.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@teddybear69: ciekawa sytuacja, ale jestem skłonny uwierzyć, bo wczoraj również obcowałem z piersiami (niestety, z kurczaka) i wydarzyła mi się podobna sytuacja (z tym, że po domu chodzę z reguły nago i nie oblałem się colą) - pierś (niestety z kurczaka) spadła, ale jak spadała to zatrzymała się na moim, sporych rozmiarów przyrodzeniu i odbiła z powrotem na stół - przemyłem, pokroiłem, dodałem do zupy :)

pozdrawiam!
  • Odpowiedz
moim, sporych rozmiarów przyrodzeniu i odbiła z powrotem na stół - przemyłem, pokroiłem, dodałem do zupy :)


@M4ci3jS: #!$%@? se chłop skroił i zjadł w zupie, do dupy se mogles wsadzić, pervie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SpoconaPacha: penisa, ale dość sporawych rozmiarów, a że akurat był w wzwodzie (może te piersi tak na Niego zadziałały) to kurczak dosłownie wystrzelił z powrotem na stół po odbiciu się od Niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz