Wpis z mikrobloga

Wszyscy na zgromadzeniu ONZ izolują się od Federacji RoSSyjskiej i Ławrowa.

Tymczasem minister spraw zagranicznych Węgier ciągnie mu druta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niech mi ktoś jeszcze raz przypomni czemu Polski rząd stawia się w unii za Wegrami? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8553987,lawrow-ue-msz-wegry-onz-zo-nowy-jork.html.amp

#ukraina #rosja #wojna #onz #wegry
Pobierz GajuPrzegryw - Wszyscy na zgromadzeniu ONZ izolują się od Federacji RoSSyjskiej i Ław...
źródło: comment_1664039549GIW7qKOv18go8aO3GLQPur.jpg
  • 26
bo rząd PiS to prorosyjscy idioci. I niech mi nikt nie wyjeżdża z pomocą dla Ukrainy, bo najwięcej pomocy udzielają szarzy obywatele, a pisowcy zwiększyli import węgla i ropy od tych wariatów.


pis
1. umożliwia zachodnie transporty broni do Ukrainy
2. dał ukrainie 300 czołgów tak od ręki
3. praktycznie robi wszystko co powie USA czy nawet izrael (ostatnie incydenty z Iranem - kiedy dyplomata izraela wyskakuje do Iranu z polskiego terytorium
Jak niby zwiększyli import węgla jak węgla brakuje xDDD


@Tytyka: no właśnie dlatego go brakuje. Zwiększyli udział rosyjskiego węgla w całości węgla w Polsce, a teraz wprowadzili embargo udupiając cały kraj. To serio nie jest wiedza tajemna. Wpisujesz "import węgla z rosji" w google i w grafice masz wykresy. Myślę, że proste obrazki do ciebie przemówią.

Jaki jest cel w robieniu z pisu "prorosyjskich agentów"?


@Phallusimpudicus: to już musisz zapytać
bo nic więcej nie wymienisz xD. Ja mówię o polityce wieloletniej, gdzie pis gra na wyjście z UE i zwiększa udział rosyjskich surowców w gospodarce, a ty mówisz o sytuacji, gdzie im się dupa zapaliła.


@Ogau: Nie chce mi się wymieniać wszystkich punktów, nikt mi za to nie płaci.

PiS definitywnie siedzi w dupie USA i izraela i jest agresywnie antyniemieckie - prorosyjskość pis to może być błędne wrażenie.

To że
prorosyjskość pis to może być błędne wrażenie.


@Phallusimpudicus: nie wiem jakie mają intencje, ale ich czyny są bezdyskusyjnie prorosyjskie i nawet nie ma sensu się nad tym zastanawiać