Wpis z mikrobloga

@Soothsayer: miałem takie same odczucia jak w tym roku pierwszy raz byłem służbowo w Białymstoku. Szczena mi opadła jak zadbany jest ten rejon Polski, na pewno przyjadę z rodziną na weekend żeby trochę pozwiedzać. Do tego ludzie których poznałem bardzo sympatyczni i otwarci. A w kwestii Mazur to jakoś mi pasują te wąskie i dziurawe drogi, uwielbiam jeździć latem takimi zapomnianymi szosami gdzie prawie nie ma ruchu.
miałem takie same odczucia jak w tym roku pierwszy raz byłem służbowo w Białymstoku. Szczena mi opadła jak zadbany jest ten rejon Polski


@pokrentnik: dziwisz sie jak duze osrodki muszą oddawać kasę na biedne ośrodki? I jeszcze pamiętaj że pis rządzi
@Soothsayer: @kwahu666_ponownie: @Towarzysz_Szmaciak: @pokrentnik: @dzielny_tabaluga: @Kano7:
to w dużej mierze efekt funduszy unijnych, ogrom infrastruktury był odremontowany lub zrobiony od zera w ciągu ostatnich 15 lat:
operę zbudowano 10 lat temu, ekspresówkę do Warszawy ukończono niecałe 5 lat temu, remont dworca zakończono rok lub dwa lata temu, teraz trwa remont linii kolejowej, peronów, teatru

na początku lat dwutysięcznych faktycznie była tragedia

dodam jeszcze że po wojnie