Wpis z mikrobloga

@FrostlyMostly: a jeżeli w mieszkaniu nie mam pieca żadnego, ogrzewanie będzie elektryczne ale spółdzielnia mieszkaniowa ma wpisane że sposób ogrzewania w nim jest piecowo-weglowy to też przejdzie?
@FrostlyMostly: Od początku było wiadomo, że to jest złe rozwiązanie, to tak jak z 500+ ma iść niby na dzieci, ale przecież nikt tego nie kontroluje, więc można wszystko sobie kupić za to a dziecko może mieć 0 z tego. Tak tutaj 3000 zł dodatku węglowego, ma iść na węgiel, a mogą być sytuacje, że ktoś w CEEB ma wpisany węgiel, a jest w trakcie przejścia na gaz, albo nie mieszka
@factoryoffaith_:

'politycy kradną', 'byle dla siebie z koryta'. Jakbyście się gdzieś wyżej dostali, bylibyście tacy sami ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Jesteście obrzydliwi. Cieszy mnie, że nie żyje w tym kraju ludzi bez moralności.


Mnie cieszy, że swoim wyjazdem przyczyniłaś się do wzrostu średniej IQ w Polsce
@FrostlyMostly: Menel który kosi mi trawnik raz na dwa tygodnie- Marcin aka wszywka.
Marcin mieszka w starej kamienicy w centrum miasta powiatowego, wszyscy jego sąsiedzi to menele bez pracy utrzymujący się ciul wie z czego.
Jeśli jeden z meneli złapie gdzieś więcej pieniędzy to pije cała kamienica bo działają na zasadzie menelskiej wspólnoty.

No i teraz meritum sprawy- każdy złożył wniosek o dodatek, wszyscy drapią tynk ze Scian w oczekiwaniu na
@SuperTimor435:

Mnie cieszy, że swoim wyjazdem przyczyniłaś się do wzrostu średniej IQ w Polsce

Sugerujesz że to ludzie o wysokim IQ kradną/pochwalają kradzież wspólnego budżetu? Tylko dla średnio mentalnie ucywilizowanych ludzi bycie cwaniakiem jest komplementem, a przeciwieństwem do cwaniactwa jest bycie frajerem. W Norwegii, Szwajcarii czy w Japonii tylko odpady tak myślą :)