Wpis z mikrobloga

  • 6
@alkoholik000 ale tak właśnie było. Rosjanie od zawsze dążyli do tego by kłócić Polaków i Ukraińców. Tak było w czasach I RP, tak było w II RP i tak jest teraz.
  • Odpowiedz
@alkoholik000: chyba budżet na trolle podcięty albo wolne mają bo mało minusów wpadło. W czasie największej troll ofensywy ten komentarz miałby 500 minusów i 100 odpowiedzi "hurr durr ale wołyń".
  • Odpowiedz
@alkoholik000: zobacz jak WP wylaczyło komentarze. Boty chyba dalej nie obsługują systemu łapek bo wiadomości pozytywne dla Ukrainy zbierają reakcje typu 1000 w górę i kilkadziesiąt łapek w dół XD
  • Odpowiedz
@zbyszko17:

Polacy przeciw Niemcom i Turcy przeciwko grekom są podburzeni dłużej niż istnieje Rosja


Rosią istnieje od XV w. kto wtedy i wcześniej podburzał Polaków przeciw Niemcom? Chyba jacyś marni podburzacze skoro wtedy zachodnia granica Rzeczypospolitej przez wieki była tą najbezpieczniejszą.
  • Odpowiedz
@alkoholik000: to nie jest stary ruski numer a polityka rzymska która tyczyła się nacji w środku a nie zewnętrznie. Po to jest tożsamość narodowa i wojska obronne by się razem we własnym kraju trzymać. polityka dziel i rządź tyczyła się nastrojów wewnątrz kraju- czyli dokładnie to samo co robi pis. emeryci znienawidzeni przez młodych. przedsiębiorcy to zło jak za prlu. Jedna partia zła, druga dobra.
  • Odpowiedz
@alkoholik000: Przyznam się że przed wojną nie lubiłem osób z Ukrainy. Nie lubiłem też rosjan. Od czasu wybuchu wojny mój stosunek do Ukraińców się polepszył i każdego dnia rośnie a do rosjan jeszcze bardziej obniżył.
Więc mam nadzieje że ten plan zadziała tak jak na mnie a nie jak chcą pro-rosyjscy pieniacze.
  • Odpowiedz
@alkoholik000 a w międzyczasie idiotyczne konflikty i napuszczanie Polaków na Czechów (Turów), Polaków na Niemców (reparacje w czasie gdy najważniejsza jest jednomyślność sąsiadów xD, kłamstwa nt. Odry), Polaków na Żydów (wycieczki zagraniczne, mienie powojenne), Polaków na Polaków (pis to patriotyzm reszta antypolacy), Polaków na Amerykanów (TVN to amerykańska korporacja, tylgo media narodowe!), Polaków na Brukselę (dlaczego mamy przestrzegać własnego prawa i być karani finansowo za każde odstępstwo, dlaczego jak zobowiązujemy się rozwiązać
  • Odpowiedz