Wpis z mikrobloga

Oliwa sprawiedliwa. Postanowiłem dać @rozowyslonikx nauczkę. Zidentyfikować ją było łatwo i dość szybko sparowało nas na tinderze, po czym, ku jej niechybnej zgubie, błyskawicznie umówiliśmy się na randkę. Zachowywała się lekko roztrzepanie, chociaż była całkiem gadatliwa i czasem było śmiesznie, ale co mnie tam, moim celem było dobrze zjeść za darmo i cel został osiągnięty z nawiązką. Umówiliśmy się na obiad i deser, ale jako że cukru unikam jak ognia, postanowiłem, że po przepysznym obiedzie ulotnie się, pokładając ciężar uregulowania rachunku na barki naszej food-diggerki. Po skończonym obiedzie powiedziałem jej, że muszę się udać do toalety celem defekacji, a ona niech w tym czasie coś nam wybierze na deser i od razu zamówi, by nie tracić cennego czasu.

Poszedłem się wypróżnić, ale oczywiście do swojego mieszkania, bo nie będę tego robić w obcym miejscu. Mógłbym, ale nie jest to komfortowe, a do tego nie chciałem, by @rozowyslonikx mnie ubiegła i wyszła przede mną, wówczas musiałbym uregulować rachunek, a muszę przyznać, że sobie nie żałowałem i nie sugerowałem się cenami, zaś ona raczej tak, na dodatek wybrała danie, które jej nie smakowało.

Na wyjściu pożegnałem się z pracownikami restauracji i powiedziałem, że siostra (xD) zaraz ureguluje należności, że prosi ona o rachunek, bo podobnie jak ja gdzieś się spieszy. Wyszedłem z restauracji i z oddali obserwowałem, jak nasza bohaterka z bólem serca płaci za naszą ucztę. Ten obiad miał dla mnie wyjątkowo słodki posmak i jak sami widzicie, by było słodko, nie potrzeba jeść choćby grama cukru! Jej mina była bezcenna, nie robiłem zdjęć, bo nie chciałem, by cokolwiek przeszkadzało mi upajać się tą chwilą. Ten widok zachowałem tylko w swoim sercu i zawsze gdy sobie o nim przypomnę, będzie mi na nim cieplej.

Co ciekawe, dziewczyna mówiła, że ma znajomości w redakcji pewnego trójmiejskiego portalu. Po tym jak zrobiłem ją na szaro, napisała list do redakcji o tym, jak została oszukana.

Jedna rzecz mnie tylko intrygowała, ale wstydziłem się zapytać - @rozowyslonikx - to Ty puszczałaś te smierdzace bąki - cichacze? Tak się nie robi, dziewczyno! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rozowyslonikxrandkuje #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #przegryw
Pobierz i.....r - Oliwa sprawiedliwa. Postanowiłem dać @rozowyslonikx nauczkę. Zidentyfikować...
źródło: comment_1663951951Vx1dQSWhfhdga5MLLigixK.jpg
  • 6