Wpis z mikrobloga

tag mojej bezocznej kici - #kotkawandzia ( ʖ̯)

Musimy podmarzać w domu, reszta kotów rozumie ze jest jesień i wychodzi tylko na szybkie rozejrzenie się po balkonie, ale zaraz wraca, Wanda pewnie nawet zimą nie miałaby problemu z kimaniem w tipi na balkonie ale mimo to i tak czuje się bezpieczniej kiedy ma otwarte drzwi balkonowe, wiec zostawiam jej lekko uchylone, tak do popchnięcia nosem żeby się nie stresowała, czasem chata mogłaby dla niej nawet nie istnieć, gdyby nie micha i kuweta przez ten balkon, całe lato spędzone na opalanku ale i tak liczę na jeszcze trochę słońca, żeby mogła sobie posiedzieć w ciepełku i powystawiać ryjek do ogrzania ()

czaszkopranie - tag mojej bezocznej kici - #kotkawandzia 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
 
Musimy podmarz...

źródło: comment_1663933069EXGbRrjUbIx9YXxpCib39U.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@czaszkopranie: nadal udaje ze mnie nie słyszy i że śpi, czeka mnie jesień z uchylonymi drzwiami na dwa palce i jej darciem mordy z balustrady żeby ja zdjąć ( ʖ̯) najbardziej bekowa kicia jaka poznałam, dobrze ze lubi takie badziewne tipi bo kosztowało mnie dwadzieścia polskich złotych zamiast osiemdziesiąt przed przecena XDD jest nim niezmiennie zachwycona
czaszkopranie - @czaszkopranie: nadal udaje ze mnie nie słyszy i że śpi, czeka mnie j...

źródło: comment_1663933740gr5KiGkMWDgSwtOTcccJMV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@czaszkopranie: A za to moja kotka, dumna potomkini kotów syberyjskich jak ma wyjść na balkon to jest mina „chyba Cię pogrzało” xd
A tipi i Wandzia jest urocza, zawsze ma minkę jak królowa, której trzeba służyć bo przecież taka jestem malutka i biedna ()
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: nie mam kaloryferów a piece kaflowe :( dla niej dodatkowa frajda będzie, bo sobie wejdzie pod, reszta kotów umie wejść na piec, ma tez swój koszyk wiklinowy, duży drapak, ale będę szukała im niedługo jakiegoś nowego, lub czegoś podobnego właśnie do siedzenia na zimę, bo wiem ze balkon będzie ograniczona opcja i w sumie już lepiej je trochę z tym oswajać :((
  • Odpowiedz
dobrze ze lubi takie badziewne tipi


@czaszkopranie: ona pewnie "widzi" je całkowicie inaczej ʕʔ a w ogóle czasem mam wrażenie że u kotów wzrok jest na ostatnim miejscu xd moje to na ruch ledwo co reagują ale jak coś szeleszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo nie widzą smaczka /robaczka przed ryjkiem samym.
  • Odpowiedz