Wpis z mikrobloga

Mówiąc szczerze totalnie nie wiem skąd bierze się przegryw i totalnie jak go zmienić... Ciągle tu czytam że to kwestia wzrostu ale w moim przypadku
-183 cm
-Mocno wysportowana sylwetka, wagę swojego ciała wyciskam 10 razy, 84kg , bf na poziomie myślę że okolice 10% bo mam 4 pak
-Trenowałem kiedyś mocno sporty walki, jeśli chodzi o pewność siebie to do randomowych osób nie mam żadnego problemu. Niejednokrotnie zdarzyło mi się że dla sportu sam wyskakuję to grupek 2-3 osobowych patusów którzy w jakiś sposób próbują mnie czasem podczepić na ulicy. Oczywiście gdy idę sam bo będąc z jakąś dziewczyną na spacerze nie chciałbym żeby mega mocno się wystraszyła i uznała mnie za nienormalnego
-Nie mam problemu by zagadywać do kobiet
-Własne mieszkanie co prawda na kredyt ale jest w centrum miasta
-Wydaję mi się że jestem odpowiedzialny i ogarnięty bo spłacam kredyt, brak długów, chatę mam ładną zadbana i nie mam problemów z prawem

I... na Tinderze mój profil zdobywa średnio parę na tydzień. Na badoo nawet czasem grube dziewczyny mnie olewają. W teorii mam powodzenie na bycie fajnym znajomym w rl. Nieraz poznaję jakieś dziewczyny w gronie znajomych, lubią mnie, zwierzają mi się i za każdym razem gdy już chcę wyforsować coś więcej to... po prostu jestem ghostowany. Spotkam jakąś dziewczynę w rl, klei się rozmowa, piszemy albo nawet gdzieś wyskoczymy pogadać ale gdy już kieruję relacje na coś poważniejszego to szybko jestem zlewany... I to nie tak że dobieram się do dziewczyny. Po prostu staram się być milszy/ rzucę jakiś "słodziutkich snów" na dobranoc i gdy dziewczyna widzi że mi zależy to już mówi że narazie jej jest dobrze singielką/zaczyna mnie olewać/ ignorować.... Czasem po prostu mam wrażenie że jestem skazany na bycie samotnym, i tak naprawdę za bardzo się w życiu staram bo to i tak wszystko sensu nie ma..

#przegryw #depresja #zalesie #zwiazki #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 25
@comamtuwpisac: za malo danych, zeby cos podpowiedziec, ale strzelam, ze jestes needy. Prowadz nowe znajomosci tak, zeby to laska musiala sie starac. Innymi slowy, kiedy za szybko pokazesz swoje duze zainteresowanie, stajesz sie za latwy=nieatrakcyjny dla gadziego mozgu.
@comamtuwpisac: Mam podobnie i to #!$%@? nie może być przypadek. To jest #!$%@? jakiś spisek. Ja nie wiem. Może gdy nasze profile wyświetlają się laskom to jest tam dopisek "uważaj na tego pajaca", albo coś w tym stylu. Albo może foty mamy jakieś #!$%@?, za mało przerobione, albo coś. Odnoszę wrażenie, że im więcej tam ściemniasz tym masz większą szansę na wyrwanie kogoś. Ale #!$%@? nie zniżę się do takiego poziomu,
@comamtuwpisac: Z sylwetki wydajesz się być super, może nawet za bardzo, ale kto wie. Dalej pozostaje jednak kwestia twarzy, ubioru, sposobu poruszania się, uzębienia, etc. Nie mówiąc już o charakterze, umiejętności rozmowy. Wzrost masz na pewno wystarczający żeby coś ogarnąć, szczególnie jeśli wyglądasz tak jak twierdzisz.
@comamtuwpisac

Primo. Jeśli chodzi o tinder. Może zrob sobie jakąś sesje zdjęciową. Taką na luzie. A jak nie to chociaż potestuj zdjęcia jak wyglądasz najlepiej.
Plus stylówa. Poczytaj o typach urody (wiosna, lato jesień i zima - nie chodzi o pory roku)
Jednak tinder bazuje na zdjęciach.

Jeśli chodzi o real to może nieświadomie dajesz jakieś red flagi dla dziewczyn.
To jest często automatyczna dyskwalifikacja.
@comamtuwpisac kobiety bądź co bądź są prymitywne i działają emocjami, jak się nie nauczysz za ich pomocą grać kogoś kogo same nie zechcą to choćbyś miał wszystko inne i tak jedyne co byś zdobył to te dziwki lecące na kase
@comamtuwpisac może zamiast jakiś "słodziutkich snów" po prostu ja zaproś na randkę. Takie nagle słodzenie ni stąd ni zowąd wydaje się być toksyczne, bo się kojarzy z bialorycerzami lub narcyzami co wpierw przesadnie słodzą i bombarduja miłymi gestami by później źle traktować kobietę.
Niejednokrotnie zdarzyło mi się że dla sportu sam wyskakuję to grupek 2-3 osobowych patusów którzy w jakiś sposób próbują mnie czasem podczepić na ulicy.

Wydaję mi się że jestem odpowiedzialny i ogarnięty bo spłacam kredyt, brak długów

nie mam problemów z prawem

@comamtuwpisac: jestes patusem