Wpis z mikrobloga

Mówiąc szczerze totalnie nie wiem skąd bierze się przegryw i totalnie jak go zmienić... Ciągle tu czytam że to kwestia wzrostu ale w moim przypadku
-183 cm
-Mocno wysportowana sylwetka, wagę swojego ciała wyciskam 10 razy, 84kg , bf na poziomie myślę że okolice 10% bo mam 4 pak
-Trenowałem kiedyś mocno sporty walki, jeśli chodzi o pewność siebie to do randomowych osób nie mam żadnego problemu. Niejednokrotnie zdarzyło mi się że dla sportu sam wyskakuję to grupek 2-3 osobowych patusów którzy w jakiś sposób próbują mnie czasem podczepić na ulicy. Oczywiście gdy idę sam bo będąc z jakąś dziewczyną na spacerze nie chciałbym żeby mega mocno się wystraszyła i uznała mnie za nienormalnego
-Nie mam problemu by zagadywać do kobiet
-Własne mieszkanie co prawda na kredyt ale jest w centrum miasta
-Wydaję mi się że jestem odpowiedzialny i ogarnięty bo spłacam kredyt, brak długów, chatę mam ładną zadbana i nie mam problemów z prawem

I... na Tinderze mój profil zdobywa średnio parę na tydzień. Na badoo nawet czasem grube dziewczyny mnie olewają. W teorii mam powodzenie na bycie fajnym znajomym w rl. Nieraz poznaję jakieś dziewczyny w gronie znajomych, lubią mnie, zwierzają mi się i za każdym razem gdy już chcę wyforsować coś więcej to... po prostu jestem ghostowany. Spotkam jakąś dziewczynę w rl, klei się rozmowa, piszemy albo nawet gdzieś wyskoczymy pogadać ale gdy już kieruję relacje na coś poważniejszego to szybko jestem zlewany... I to nie tak że dobieram się do dziewczyny. Po prostu staram się być milszy/ rzucę jakiś "słodziutkich snów" na dobranoc i gdy dziewczyna widzi że mi zależy to już mówi że narazie jej jest dobrze singielką/zaczyna mnie olewać/ ignorować.... Czasem po prostu mam wrażenie że jestem skazany na bycie samotnym, i tak naprawdę za bardzo się w życiu staram bo to i tak wszystko sensu nie ma..

#przegryw #depresja #zalesie #zwiazki #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 25
@comamtuwpisac: jakieś zainteresowania? opowiadasz o nich? Mogą być nawet te sporty walki.
Mitem jest, że laski lecą na rzeźbę, przykro mi, większość ma to gdzieś.

Opisałeś się jako bardzo ustatkowaną osobą (poza tym patusiarstwem z #!$%@? się z innymi, przynajmniej zdajesz sobie sprawę, że dziewczyny to odstrasza). To ustatkowanie wskazuje, że po prostu jesteś nudny i to jest problemem.
@SmugglerFan: Mordo idziesz ulicą i idzie jakaś grupa patusów i puszcza jakąś muzykę na cały głośnik gapiąc się na ciebie to co zrobisz? xD Albo celowo siedzisz gdzieś a oni drą mordę wykrykując jakieś hasełka żeby wzbudzić strach ludzi koło nich. Nie podejdziesz i nie posapiesz się do nich?