Wpis z mikrobloga

Ło #!$%@? xD
Zssr się broniło. To Polacy współpracowali z nazistami. Chyba chcecie kolejnego rozbioru. Zssr wjechało bronić Żydów przed Polakami i nazistami. W 1920 to Polacy zaatakowali i Rosjanie byli dobrymi.
W Gruzji to Gruzini pierwsi zaatakowali.

I to są ci mądrzejsi Rosjanie mający kontakt z zachodem xDd
Ja wiem że w Polsce też jest sporo ludzi którzy zaprzeczają że Polacy cokolwiek kiedykolwiek zrobili złego ale skala tego w Rosji musi byc potężna. Co musi myśleć jakis Szaszka ze wsi jak to są opinie tych "mądrych" znających angielski xD

Już więcej nie czytam tego subreddita ale to #!$%@?.
#ukraina
Kantar - Ło #!$%@? xD
Zssr się broniło. To Polacy współpracowali z nazistami. Chyba ...

źródło: comment_1663847468iGhb1MAkZzt1Do3rOTGSkv.jpg

Pobierz
  • 13
Ja wiem że w Polsce też jest sporo ludzi którzy zaprzeczają że Polacy cokolwiek kiedykolwiek zrobili złego


@Kantar: No akurat w tej konkretnej sprawie, bo jak mniemam o Zaolzie chodzi, to władze Polski potrafiły na najwyższym szczeblu dyplomatycznym przyznać, że to był błąd, zarówno w kwestii rachunku politycznego, jak i moralnie, a także przeprosić za to. Zrobił to z resztą nawet Kaczyński, ale ten nieco lepszy ( ͡° ͜ʖ
@ol_Io: A to w odniesieniu do którego argumentu konkretnie? Nie wiem, czy widziałeś, ale dyskusja jest o podejściu do niechlubnych epizodów z przeszłości, a nie o tym, czy rozbiór Czechosłowacji z Hitlerem był równoważny paktowi Ribbentrop-Mołotow.