Wpis z mikrobloga

Kuszące. Zamiast poświęcić 70 minut dziennie na dojazdy wygodnym autem będę poświęcać 160 minut w tłoku stojąc ściśnięty między menelem a starą babą, do tego czekać na te całe autobusy prawdopodobnie na wietrze lub deszczu. Plecak oczywiście cały czas podróży w ręku, bo na plecach bym przeszkadzał. Jeśli półtorej godziny mojego czasu mam zamienić na 12zł to chyba zostanę dalej tym złym puszkarzem xD
#warszawa #ztmwarszawa
Pobierz Felonious_Gru - Kuszące. Zamiast poświęcić 70 minut dziennie na dojazdy wygodnym aute...
źródło: comment_1663822200EqtDg3BkXjPzTynWv43h46.jpg
  • 239
@FotDK: No tak płacisz podatki wiec siec drog zajmująca nawet 90% powierzchni od jednego budynku do drugiego i miejsca parkingowe to za mało xd nie obchodzi mnie Wrocław gadamy o Warszawie tym bardziej nie obchodzą mnie twoje żale i płacz

Rak polskich drog xd to rowerzyści zabijają 4000 osob rocznie na drogach przez co jesteśmy w ogonie Europy pod względem bezpieczeństwa?

Znaczące dodatnie efekty ekonomiczne, wynikające ze zmian (oszczędności):

czasów podróży
@Szalom procent rowerzystów powodujących wypadki jest dużo większy niż procent samochodziarzy

Samochodziarzem to dopiero będę, na razie się tłukę zbiorkomem i bawią mnie takie badania z dupy, gdzie empirycznie widzę co się dzieje

I tak Wrocław też jest przykładem, ale co nagle nie pasuje do narracji?

Sutryk zakorkował miasto, częściowa wina tk buspasy, a mpk dalej jeździ jak gówno albo i gorzej.

Zamiast pchać te śmieszne badania to samorządy i debile aktywiści
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felonious_Gru: Spokojnie, zrobi się uchwałę o zakazie wjazdu do pewnych dzielnic miasta samochodami i nie będzie wyboru, będziesz musiał jeździć autobusem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FotDK: Dokładnie. Ja po roku studiów kupiłem auto bo dojazdy do miasta rodzinnego mimo że dość sporego to pociąg 4h z dwoma przesiadkami(autem 1h30min xD) lub bus gdzie siedzę tak niewygodnie że kolana wbijają się w plastik siedzenia przede mną.

#!$%@? jestem w pełni świadomy że auto to skarbonka i zabawka. Rozsypuje się ten mój stary trup ale jezdzi. Komfort psychiczny i fizyczny jest dla mnie w życiu najważniejszy. Nawet jakbym
@GajuPrzegryw czas, kasa, wygoda, coś wybieramy z tej trójki jako priorytet

Kolej, ha, we Wrocławiu jest 2 w Polsce infra kolejowa miejska, ale nasz prezydent i to #!$%@?ł, zabrał jazdę koleją w granicach miasta na podstawie biletu mpk.

Dojazd z mojego osiedla do centrum koleją to coś koło 150 zł miesięcznie.

W #!$%@? deal xD