Wpis z mikrobloga

@pesotto: przecież to fake, albo głupota osób, które tworzyły prawo/kazały im to założyć. Żaden naukowiec nie zalecał chłodzenia w dziurawej maseczce czy też grania na instrumentach dętych w maseczce.
  • Odpowiedz
@Xenoth: ja nie neguję istnienia wirusa i tego, że ludzie, szczególnie że słabszym zdrowiem umarli od powikłań po nim

ale będę się śmiać z tak wyciętych masek, różnych głupot które wymyślili
Oplutych maseczek, 20 razy noszonych maseczek z których prędzej się można było jeszcze zarazić

I paskudne klamstwa, że szczepionka to jak tarcza, ani nie złapiesz sam ani już nie zarazisz nikogo. Przy pierwszej dawce takie bajki opowiadali
  • Odpowiedz
@naciski: ja bym rzaszil lepiej niz jakikolwiek polityk populista.

Nie oceniaj ludzi swoja miara. To ze ty nie ogarniaaz swiata i masz pomyslu to nie znaczy ze jestesmy tacy sami.


@NewBlueSky: Człowieku ja mam doktorat z biologii molekularnej. O czym ty do mnie mówisz, bo chyba nie o nauce. Gdybyś miał coś robić lepiej niż oni to byś się tym już zajmował
  • Odpowiedz
@naciski: xDDDD przeciez polityka to nie jest zawód dla ludzi, którzy pragną stworzyć piękne społeczeństwo, ale dla ludzi, którzy chcą wciskać debilom kit, manipulować ich i zarabiać kaskę jeżdżąc na ich plecach. xDDD

2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
Ja nie potrzebowałam propagandy (chociaż przyznaje, że było widoczne jak ruskie trole działa)
Wolę mieć resztki wolności i umrzeć niż żyć jak szczur
  • Odpowiedz
Moj tata bardzo się bał c19. Prawie się bał wyjrzeć przez okno
Ale iść zbadać stare powikłania, dostać leki wziewne lub inne, bo coś tam ma nie halo, zadbać o żywienie i witaminy- niet
  • Odpowiedz
  • 12
@Keiosss Czemu nagle korona przestała masowo zabijać? Wyszczepienia nie osiągnęliśmy wręcz odwrotnie na skutek czasu ochrona szczepień się zmniejsza. Nagle jednak ten straszny wirus przestał nieść masową śmierć.
  • Odpowiedz
Pamiętajcie, to wszystko było w imię nauki. Nie podważającie autorytetów naukowych!


@pesotto: Proszę, pokaż mi autorytet naukowy, który wykazał na podstawie badań, że gra na flecie w masce z dziurą na usta i nos ma naukowe uzasadnienie. A jeśli takiego nie masz, to usuń konto, pajacu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nighthuntero w Polsce zmarło 120 tys ludzi na samą coronę ale wiadomo to spisek lekarzy żadnego wirusa nie ma xD

@Keiosss: ale nikt (no prawie nikt, ale tych nie liczę) nie twierdzi, że wirusa nie ma czy że ludzie na niego nie umarli. Kwestionowane i wyśmiewane są metody walki, które efekt zdrowotny miały mały, ale za to zdemolowały praworządność i prawa obywatelskie
  • Odpowiedz