Wpis z mikrobloga

@Fenrirr: haha typowa dyskusja ze zmanipulowanym czlowiekiem. 0 argumentow i wyzwiska. Smutne to jest bardzo jak niski poziom w dyskusji reprezentujesz. Ja podalem linki rederencyjne wyzej w dyskusji, natomiast Ty przyszedles z "chorym kolega" i "won szurze". Coz sam sobie wystawiles laurke- Agresywny Covidianin opowiadajacy historyjki anegdotyczne zle reagujacy na merytoryczna dyskusje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: a co mi wyskakujesz z jakimiś charmanderami? Ja mówię o rozsądnych ludziach, którzy w dupie mieli noszenie masek na świeżym powietrzu (chyba mi nie powiesz, że to miało jakiś sens?), nabijali się z zamykania lasów (to samo pytanie), nie chcieli zmuszać innych ludzi do szczepień mimo, że się sami zaszczepili (skoro sam się zaszczepiłem to co mnie inni obchodzą?) i nie ulegali ogólnej panice w stylu "wszyscy zginiemy". Jeśli przez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
chłopski rozum > nauka


@thecakeisalie: no jeśli nasi bogowie wirusologii kazali nosić maski na świeżym powietrzu i za jej brak mogłeś dostać mandat to ja wolę swój chłopski rozum ¯\_(ツ)_/¯
Nie zwalaj głupoty polityków którzy nie umieją wdrożyć poprawnie prawa na naukowców. No ewentualnie podlinkuj pracę na której się opierasz


@gatineau: Bardzo słuszna obserwacja!

A potrafisz podlinkować pracę z której wynikałoby że (choćby jedno z poniższych):

- należy wprowadzić paszporty szczepionkowe,
- należy wprowadzić utrudnienia w podróżach,
- należy zamknąć sklepy, restauracje, lokale usługowe,
- należy wprowadzić zdalne lekcje,
- należy wprowadzić nakaz noszenia maseczek
- należy zakazać ludziom wychodzenia z
A potrafisz podlinkować pracę z której wynikałoby że (choćby jedno z poniższych):


@KEjAf: czemu miałbym to zrobić? Czy ja gdzieś krytykuję naukowców za twierdzenie że należy zrobić to co napisałeś?

Szczekasz na złe drzewo. Raz że ja nikogo nie krytykuję a dwa że jak już jakieś pretensje to do polityków nie naukowców - nie wiem czy cię to pociesza czy nie ale ja osobiście politykami gardzę i uważam że są głupi.
@borjaki: Jezu jaka bzdura, niby powinienem sie juz przyzwyczaic do skrajnej naiwnosci i glupoty czesci spoleczenstwa ale jednak nadal jak czytam takie wysrywy to lapia mnie skurcze żenady. Chlop z zawalem lapie rybie oddechy i cyk covidzik, tak bylo xD
@gatineau: Masz rację, biję się w pierś, zamiast pytać czy Ty potrafisz (polinkować odpowiedni artykuł), powinienem zapytać czy "ktoś" potrafi. Bo to nie miała być krytyka Ciebie tylko szeroko pojętego "stawania murem za nauką", które w rzeczywistości było popieraniem działań polityków uzasadniających swoje decyzje wcale nie uzasadniającymi ich naukowymi wynikami.
Bo to nie miała być krytyka Ciebie tylko szeroko pojętego "stawania murem za nauką"


@KEjAf: tak, problem z tą sytuacją jest taki że nauka jest niemal zawsze niejednoznaczna a 99% ludzi nie umie nawet czytać prac naukowych. Tam gdzie naukowiec pisze "z dostępnych danych wynika że zakładanie maseczek chirurgicznych zmniejsza transmisję wirusa o 20% w warunkach laboratoryjnych, przedział ufności p=0.95" tam dziennikarz zrobi artykuł "Naukowcy donoszą! Maseczki pomagają!" a głupi polityk