Wpis z mikrobloga

Wczoraj słuchałem podcastu Karoliny Sobańskiej, taka lewicowa baba, która łyka każdą ichniejsza nowość jak leci.

Był temat o molestowaniu kobiet, podobno 84% kobiet jest molestowanych, ale nie o tym.

Mówili tam, że przytulenie albo objęcie bez zgody kobiety to również molestowanie. Gdy Pani Karolina po kilku minutach o tym zapomniała, przytoczyła historię jak była w Hiszpanii na studiach i pewien Hiszpan ją objął gdy stali w kolejce po chyba jedzenie. Po tej sytuacji nie mogła dojść do siebie, myślała i myslała, była zmolestowana czy nie? Postanowiła powiedzieć Hiszpanowi, że nie czuła się z tym ok, tak tez zrobiła. W odpowiedzi dostała odp, że u nich jest taka kultura i ogólnie ludzie się dotykają, przytulają, obejmują i to normalne. Wtedy Karolina Sobańska odetchnęła z ulgą i w sumie przyznała mu rację, a najważniejsze: Nie była molestowana!

Oczywiście wniosek jest prosty. Gdy bez pytania obejmuje Cię Chad Hiszpan, to jego kultura, gdy obejmuje Cię przegryw Polak, to molestowanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cały podcast: https://www.youtube.com/watch?v=HaQ_xL2topA

Pobierz Neobychno - Wczoraj słuchałem podcastu Karoliny Sobańskiej, taka lewicowa baba, która...
źródło: comment_1663688292Rars8P9iogRtOvGa6a86gX.jpg
  • 16
Ile razy, ... Niezlicze ile razy jakąś stara, czasem nie nawet taka stara baba mnie molestowała.

Ile razy usłyszałem , ładny chłopiec, do twarzy ci w tym, ile razy zostałem dotknięty w ramie ,bo niby nitkę tam miałem .

Myślę że każdy z nas przeżyl więcej takich molestowan niż przeciętna kobieta
Aaa i jeszcze. 84% kobiet, wydaje sie sporo, ale jak robiło się te badania? Najpierw pytali kobiet czy czuły się kiedyś molestowane, tu był jakiś niski wynik. Potem dali im kartkę by zaznaczyły na niej jakieś sytuacje, w których były. Po tym okazało się, że 84% kobiet było molestowanych. CO było na tej kartce można się domyślić. Wychodzi na to, że molestowanie to nie subiektywna ocena kobiety - w końcu większość z
@Neobychno: typowe p0lkowe zachowanie.

Jak p0lka nie robi "hihihi", to jest molestowanie i gwałcenie.

Nawet jak ignorujesz p0lke to jest przemoc, gwałt i molestowanie.

Patrzysz się przed siebie zamyślony - molestowanie.

Ale jak p0lka robi identycznie jak każdy przeciętny człowiek,
to jest dobrze, tutaj nie ma molestowania, przemocy, gwałtu.

No nie wygłupiaj się, co ty taki przewrażliwiony, ona ciebie tylko dotyka po szyi, po klacie, po kroczu.

A jak wzdrygniesz się,
@Neobychno: Byłam kiedyś ze swoim chłopakiem na łące, miałam 17 lat. On szukał jakiegoś kija do strugania, a ja się opalałam na kocyku. Jakieś 20 metrów od nas też się opalał jakiś stary dziad (po 60). W pewnym momencie wyciągnął siura i zaczął sobie walić konia patrząc na mnie obleśnym wzrokiem, a kiedy na niego spojrzałam, pokiwał do mnie palcem, żebym przyszła. Mój chłopak po chwili wrócił, powiedziałam mu co jest
@Neobychno followuje ją na insta i muszę przyznać że ona mi się fizycznie bardzo podoba ale niestety hipokryzja I lewicowość pełna parą u niej. Np. Jednogo dnia wstawia post że planeta jest zagrożona przez koncerny bla bla bla, a za 2 dni post sponsorowany od adidasa i potem od meta XD No i teraz to z tym "molestowaniem" zaraz ja od followuje bo przegięła pałę(niestety nie moją XD)