Wpis z mikrobloga

@Strahl wiem, to Ty sobie tak dopowiedziałeś, że ja tak uważam. Ludzie są różni ale jak będziemy rozmawiać o różnorodnościach bez uogólnień to nigdy do niczego nie dojdziemy w tej kwestio bo tu rozmawiamy o postawach dobrych i złych. Mamy rozmawiać o tym, że są ludzie którzy robią 50% dobrze i 50% źle jednocześnie? I trafiają na drugich tskich ludzi sobie podobnych? No dobra są tacy i co z tego? Co to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bananada: właśnie odwrotnie, teraz nikt cie nie wytyka palcami bo większość dzieci rodzi się w konkubinatach, to dawno temu w czasach moralnych dawno były domy dla podrzutków i stygmatyzacja o ile byłeś biedny.
@Hellicon: mam mieszane uczucia. Osobiście nie chcialbym być z kobietą, która ma dziecko z poprzedniego związku, ale z drugiej strony mój pradziadek ożenił się z moją owdowiałą prababcią i wychował mojego dziadka, który nie był jego dzieckiem. Za to go podziwiam, chociaż nie wiem jakim był człowiekiem. Pradziadek nie miał swoich dzieci.
@aegispolis: Teraz masz gierki w VR, a to trochę zmienia postać rzeczy na dobrą sprawę
jeśli zabulisz za AL żeby miał oprogramowanie to masz w sumie człowieka w 3D, może nie najinteligentniejszy ale znowu też nie najgłupszy - można powiedzieć standard. A AL można jeszcze rozwijać i dowolnie nacechować. Także no gierki gierkami ale waifu w VR wkracza na nowy poziom. Zresztą jak ktoś chce wrażeń dotyku to można lalę kupić
Pobierz
źródło: comment_1663712854cxkrXvmvVE092JjImBEgca.jpg