Wpis z mikrobloga

"przepływy strategiczne"

@aegispolis: Piotrze, pamiętaj tylko, żeby bo spuszczeniu przepływów strategicznych jak najszybciej oddalić się z tej strefy śmierci
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lifapek: Bartosiak gada już tak puste frazesy i teksty, że tego nie da się słuchać. Obojętnie czy się pomylił czy nie pomylił - on ma rację i od początku tak mówił i jego kolega z USA mu przyznaje rację.

Zychowicz zadaje czasem pytania na poziomie ucznia szkoły podstawowej z takim samym przekonaniem jakby to była debata profesorska.
  • Odpowiedz
@lifapek: to ja dziś w drodze na siłownię trzymający rzadką breję w dupie która nazbierała sie tam przez moją nową dietę xD w drodze od szafki do kibla idąc przez salę miałem taki napór na zwieracz że już w wyobraźni zmieniałem miejsce ćwiczeń po tym jak mi sie z nogawki leje.
  • Odpowiedz
to ja dziś w drodze na siłownię trzymający rzadką breję w dupie która nazbierała sie tam przez moją nową dietę xD w drodze od szafki do kibla idąc przez salę miałem taki napór na zwieracz że już w wyobraźni zmieniałem miejsce ćwiczeń po tym jak mi sie z nogawki leje.


@Mrbimbek: klasyk xD
  • Odpowiedz