Wpis z mikrobloga

@iquiet: Regulamin wynagradzania panie ferdku mówi panu coś? Jeżeli firma nie posiada a stwierdzisz że wykonujesz swoje obowiązki na poziomie najlepszych pracowników to cyk sprawa o dyskryminacje i sądowy nakaz wypłacenia różnicy za cały okres.
  • Odpowiedz
Regulamin wynagradzania panie ferdku mówi panu coś? Jeżeli firma nie posiada a stwierdzisz że wykonujesz swoje obowiązki na poziomie najlepszych pracowników to cyk sprawa o dyskryminacje i sądowy nakaz wypłacenia różnicy za cały okres


@suqmadiq2ama wysoki sądzie, pracodawca chce mi wypłacić tyle ile jest na umowie, a ja swoje obowiązku wykonuję jak prezes złoty, proszę mi tu dać wynagrodzenie zarządu
  • Odpowiedz
@iquiet: właśnie, sam wystawiam ogłoszenia o pracę i podaje stawkę godzinowa na rękę i pisze ile mniej więcej średnio w miesiącu wychodzi godzin. Ale #!$%@? nieczaje co ludzie wystawiający ogłoszenia z widełkami sięgającymi 5k PLN chcą osiągnąć bo na pewno nie te 8k xD
  • Odpowiedz
@stuparevic: Podane wynagrodzenie, widełki są bez sensu kiedy nie jest to regulowane prawnie. Prawnie rozumiem, że kwota na umowie musi być taka jak w ogłoszeniu a z tym jest różnie. Widełki 10-12k a pojawi się frajer co powie, że za 8 będzie robił to go wezmą a ty się zastanawiasz o co chodzi przecież wszystko było dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@selectGwiazdkaFromTabelka: nie do końca to tak działa. Ja jak byłem na rozmowie do pracy w której obecnie pracuję to rzuciłem kwotę poniżej widełek (zwyczajnie ich nie sprawdziłem, bo to oni odezwali się do mnie a nie ja do nich) i laska z HR mnie poinformowała, że ich stawki zaczynają się od 5zl/h więcej niż podałem i że w takim razie wpisuje dolny próg. Zresztą to nie był jedyny raz, kilka lat
  • Odpowiedz
@stuparevic: ja myślę ze gdyby pracuj.pl wymusiło ze jeżeli rubryki z wynagrodzeniem bez wpisu blokowały by dodanie ogłoszenia to byłaby w Polsce rewolucja. A i o serwisie wszyscy by mówili.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Proszę pana. Nie w Bolsce chyba..
Mi się wydaje, że aktualnie pracuje bardzo efektownie i 4K na rękę to za mało. Zgłaszam to gdzie potrzeba a kierownik mówi, że to co robię zasługuje na max 4100 na rękę. I co? Mam się kłócić, że nie niee, ja uważam, że powinienem 10k zarabiać z tego co robię aktualnie xD

@pro_ceed_GT: może mało zarabiam ale za to wiem ile mógłbym więcej
  • Odpowiedz