Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
pracuje bardzo efektownie


@iquiet: to znaczy podczas pracy robisz fikołki i żonglujesz paczkami?


I co? Mam się kłócić, że nie niee, ja uważam, że powinienem 10k zarabiać z tego co robię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ld93: Powiedz więc ile zarabiasz w tym IT, że uważasz, że cię przepłaca.
Uwierz, że nikt nie ma w interesie płacić więcej za coś co by mógł mieć taniej. Szczególnie jak mowa tu o dużym i stałym koszcie jakim jest pensja pracownika.

To że zarabiasz powyżej średniej a robisz w IT gdzie brakuje ludzi nie oznacza, że gdzie indziej, na start byś nie dostał więcej.

To jest częste w IT, że pracownicy nie doceniają swojego skilla. Coś tam potrafisz jak dalej pracujesz i dają ci podwyżki. Jakbyś źle pracował to by
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ld93: Jak już jakiś czas to robisz to nie myślałeś by iść na seniora?
Po wojnie stawki trochę podskoczyły i miesięcznie możesz nawet liczyć na 20k+ b2b jak masz doświadczenie.
Jednak i twoja kwota już jest dobra jak na polskie warunki stąd już sam wiesz lepiej jakie masz tu warunki oraz czy potrzeba ci więcej.

Warto tu też myśleć przez pryzmat rozwoju. Czy masz opcje rozwijania się w obecnej? Awansu?
Jak dobrze pewnie wiesz, szczególnie w IT, jak się nie rozwijasz to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iquiet: a no to źle zrozumiałem.

To może masz impostor syndrome. Twoja praca jest więcej warta niż ci się wydaje.
  • Odpowiedz
@mk321: To na pewno. Bo powinienem ją szanować ze względu na zarobki (w okolicy takich nie ma „dla ludzi z moim wykształceniem” XD) a mam totalnie w dupie ją czasami i robię aby robić. Jakbym się zwolnił albo zwolniliby to po miesiącu pewnie bym docenił xd bo pierwsze dni to bym się cieszył, że już nie będę chodził do tego #!$%@?
  • Odpowiedz