Wpis z mikrobloga

Dla kogos takiego jak ja kompletna abstrakcja jest to, ze sa goscie do ktorych kobiety same zagaduja. Ja dla swiata jestem kompletnie niewidzialny, a sa tacy o ktorych inni mysla. Wraca jakas laska z pracy i mysli o Chadzie. Watpie ze o mnie ktokolwiek kiedykolwiek pomyslal.

#przegryw #blackpill #zwiazki #seks #tfwnogf #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #p0lka #dickpill #stulejacontent #chad
  • 30
@Mineciarz69: Jeśli kobieta do Ciebie sama zagaduje, to to już jest oh ah i w ogóle, musisz się WYBITNIE spodobać + laska musi być odważna by zagadać. Natomiast jest multum sytuacji, że ktoś może jakoś tam przyciągnąć czyjeś oko, ale nigdy o tym się nie dowiesz. W Twoim życiu mogło być sporo lasek, które o Tobie myślały, think about it. Inna kwestia, że spora część to mogły być paszczury, a ta
@Mineciarz69: Tego nie wiesz. Miałem kolegę w liceum, gość na bank poniżej 170 cm, ale pewność siebie i gadkę to miał fest. Jakaś laska go dorwała, już ohajtani i mają dzieci.
Mam też na siłce takiego gościa, acz on jakkolwiek niski, to jest stosunkowo nabudowany i dzięki temu fajnie wygląda. Ale jeśli przy takim wyglądzie będziesz chudym szczurkiem, to rzecz jasna to będzie naprawdę ciężko. Lasek o wzroście poniżej 160 cm