Wpis z mikrobloga

  • 157
Niepopularna opinia: spośród ostatnich #gta 3d/hd najgorszą fabułę ma San Andreas

Przecież ta fabuła to tylko gangi ruchanie gangi ruchanie i tak w kółko xD zero polotu. O ile w GTA4 mieliśmy ciekawe misje z kuzynem, w Vice City cały klimat był cudowny, trójka miała mafijne naleciałości, piątka fabułę trzypostaciową, to San Andreas przy tym jest najbardziej upośledzone.

#gry
winsxspl - Niepopularna opinia: spośród ostatnich #gta 3d/hd najgorszą fabułę ma San ...

źródło: comment_1663563209f4zMIjfpXY66dJbekRG1Up.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@winsxspl: Niepopularna opinia jest taka, że gta nigdy nie miało za dobrej fabuły. Niektóre misje to czyste science fiction. Jakieś kradzieże czołgów, napady na bazy wojskowe czy kradzież xD myśliwca.

Ale gameplay zawsze robił robotę w tej serii i jest ciężki do podrobienia. W żadnej innej grze chyba nie spędziłem tyle czasu robiąc na to co miałem ochotę. Tutaj się postrzelasz z policją, polatasz śmigłowcem, odrzutowcem. Dzisiaj przy wyrysrywie tylu
  • Odpowiedz
@winsxspl: fabularnie najlepsza była IV i nawet z tym nie dyskutujcie. Ten depresyjny klimat, każda misja która ma Cię zbliżać do sukcesu rodzi kolejne konsekwencje co sprawia że zanurzasz się w bagnie coraz bardziej.. no to było cudo.

Najgorszą fabularnie częścią jest dla mnie V. Dosłownie cały czas klimat MTV, jackassow, patostremów, ciągłe wulgarne śmieszki, ruchanie pluszowego misia (ha ha ha), stivi praca taki c-----y, jakieś gwiazdy co się ruchajo
  • Odpowiedz
GTA 3 i GTA 4 dla mnie miały mało ciekawą fabułę.

Seria GTA to początkowo był trochę prześmiewczy i lekko przerysowany fabularnie świat z barwnymi postaciami, i tak było w VC, SA i piątce.
Trójka i czwórka nie były cukierkowe a zimne i w klimatach mafii. Wierzę że komuś mógłby się podobać ale do mnie gorzej trafiły takie klimaty
  • Odpowiedz
@winsxspl Zgadzam się, gameplayowo było super ale fabularnie to momentami człowiek miał wrażenie, że gra w losowe misje połączone ze sobą jakąś lichą fabuła. Trochę tak jakby twórcy najpierw wymyślili ciekawe misje, a dopiero potem dopisali do nich fabułę i próbowali to spiąć w jedną całość. Najbardziej to widać w przypadku przechodzenia z miasta do miasta. W LS są gangi, uliczny klimat, Sweet trafia do więzienia i... ciach. Od teraz bujasz
  • Odpowiedz
@winsxspl: najgorsza ma zdecydowanir 5tka. Nie wciagajaca fabula, slabe postacie. Naprawde nic nie coagmie gracza, żeby ich historie poznac, a częściej ich zenujace zachowania zniechecaja.
  • Odpowiedz
@winsxspl: Fabuła była faktycznie sensownie napisana i powiedziałbym że jest drugą najlepszą w całym uniwersum 3d zaraz po Vice City, ale mi zwyczajnie nie pasuje klimat czarnej gangsterki lat 90' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jakoś tak nie widzę w tym nic innego niż zachodniego odpowiednika naszej podwórkowej patologii z sebkami i bieda bandziorami
  • Odpowiedz
@winsxspl: fabuła san andreas ma podłoże historyczne i imho jest najlepszą gierką z serii gta. no może 4 jest lepsza pod względem historii głównej postaci ale wtedy miałem słabego pc i nie przeszedłem do końca
  • Odpowiedz