Wpis z mikrobloga

@EvineX: Ale co ty opowiadasz za bzdury, przecież przed wylotem Ci wykopki wytłumaczyły, że w Polsce drożej niż w Niemczech, nie pamiętasz?

Coś źle musiałeś patrzeć w jakiejś innej Polsce byłeś czy coś ceny zachodnie zarobki wschodnie Cukier droższy i samsung galaxy zfold 3 też droższy i zarobki 4 razy mniejsze w Polsce byłeś jakiejś innej co ty gadasz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
@erni13: O dziwo tak by wyszlo ^_^
W osiedlowym bardze mleczym, u zdziski na rogu obiad to 30zl.
Na rynku we Wro ciezko sie ponizej 100/glowa zamknac.
Chociaz w DE ciezko tez zejsc ponizej 40/glowa ;p
@NexciaK: Bedac w Gdańsku to tak po makaronie na głowe z piciem wychodziło nam powyżej stówki, ale byliśmy raz w meksykańskiej restauracji (najlepiej oceniana w Gdańsku) , gdzie trafiliśmy na porę Lunchowa i za przystawkę (sałatka oraz zupa z dyni i kurczaka) plus drugie (burrito z ryżem i sałatka i costam innego dla różowej) i dzbanek pysznej lemoniady zapłaciliśmy... 74 złote XD

W Kolonii za jedbo burrito trzeba zapłacić ~13 euro
@erni13: Ja licze kompleksowo. Z 2/3 piwka, przystawka/drugie/ew jakas slona #!$%@? + napiwek.
Chociaz moze i drozej niz pisalem, nie znam ostatnich cen. DDrowek nie zacheca do siedzenia w brzydkim miescie ;p
@erni13: @zlotopotoczanin: @NexciaK: Mam coś do posmiania się, jadę ICE do Bazylei (nigdzie maski nie mogłem kupić na dworcu, patrzyli się jak na debila), nikogo nie ma w masce w ICE ale po przekroczeniu granicy DE trzeba zakładać maski XDD wirus aktywuje się po przekroczeniu granicy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@EvineX: Kiedys jechalem do pracy kombem tram+bus. Nie wiedzialem ze ten obowiazek zostal.
Rano zero zastrzezen. Tramwaj na obrzeza? Nic. Kierowca busa(pytalem o droge)? Nic. Ludzie w busie? Nic.
Chce wrocic ostatnim busem, kierowca otwiera tylko przednie drzwi, wchodze, a ten mowi ze maski wymaganie i ni #!$%@? nie pojedzie dalej poki nie wyjde/nie zaloze maski.
Musialem 4 lub 5km isc przez totalny #!$%@? i pola w samych klapkach xD