Wpis z mikrobloga

Jestem zjebem. Przegrywem bez nikogo i bez niczego, a mimo to chodzę sobie po internetach i przegląd rzeczy typu "zwyczajne relacje między mężczyzną i kobietą", które mnie dodatkową dobijają. Chodzi mi o takie filmiki, gdzie zwyczajni ludzie, pary, rodziny, robią zwyczajne rzeczy - po prostu żyją. Ktoś się chwali jak ich dziecko stawia pierwsze kroki, ktoś wrzuca filmik z reakcji jak przedstawia swoją wybrankę rodzicom, ktoś po prostu spaceruje z drugą połówką trzymając się za ręce, ktoś nagrywa coś śmiesznego ale bardziej naturalnego przez co i tak nie jest to zabawne niż ale też nie wymuszone i udawane na siłę, a patrzenie na to wszystko mi jedynie ból. Wczoraj z pół nocy przeryczałem przez takie pierdoły, bo ja nigdy nie miałem i nigdy nie będę mieć namiastki normalnego życia. A jeszcze bardziej mnie dobija to, że nawet jak próbuję coś zrobić to i tak nic nie wychodzi, albo jest jeszcze gorzej niż było. Zazdroszczę chyba każdemu człowiekowi który ma zwykłe życie, bo bycie samemu bez żadnego wsparcia przez całe swoje życie to gówno a nie życie nie jest.
#przegrywpo30tce #przegryw #depresja #suicidefuel #samotnosc
  • 20
@lelene: Mam małą rodzinę, poza rodzicami i rodzeństwem nikogo innego. Rodzice dodatkowo mi psują krwi i obarczają swoimi problemami i kłótniami, a z rodzeństwem się nienawidzimy, no ale jako dorośli ludzie chociaż staramy się udawać, że tak nie jest. I tak całe życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kamil150794: To i tak zawsze długo trwa, zanim jestem w stanie to trochę rozładować. Zbiera się we mnie pełno negatywnych emocji, jak pęknie jakaś bańka to zaczyna się płacz i później od nowa. Obawiam się jednak, że nie zawsze tak będzie, bo mimo jakiegoś kopa motywacji i większych chęci na zmiany, to i tak to wszystko mnie przerasta.
@dizzy126: Ja czasami sobie myślę, że jak zobaczę jak to wygląda to może będę sobie w stanie wyobrazić taką sytuację. Że nie będzie to dla mnie tylko jakaś historia, że coś takiego istnieje, ale że naprawdę się dzieje. No ale efekt jest zawsze taki sam, że nic albo niewiele to daje, a dodatkowo człowiekowi na łeb to szkodzi.
@Waszplayertostulejkowaspierd0lina: Trochę zniechęcające jest jednak to, że lata mijają, człowiek wkłada w próbowanie całego siebie a nawet najmniejszych efektów nie ma. Zaraz będzie 11 lat jak nie mam nikogo znajomego w realu. Jeszcze dłużej, bo od czasów gimnazjalnych próbuję "mieć dziewczynę", a przez brak sukcesów już od wielu lat jestem tak nastawiony, że ktokolwiek wykazałby zainteresowanie moją osobą temu oddałbym i poświęcił całego siebie. Ja jestem tym kolesiem który jest tylko
Zaraz będzie 11 lat jak nie mam nikogo znajomego w realu.


@Onii-chan-san_Senpai: no ale w czym jest problem, że nie masz nawet kumpla do pogadania? Przez tyle lat spotyka się ludzi i można jakoś rozwinąć znajomości... no chociaż jedną.. co jest nie tak?

ktokolwiek wykazałby zainteresowanie moją osobą temu oddałbym i poświęcił całego siebie.


@Onii-chan-san_Senpai: Wielu ludzi na początku znajomości wykazuje zainteresowanie drugim człowiekiem i nie nadskakuj wtedy, nie bądź