Wpis z mikrobloga

Amerykańscy generałowie jasno mówią że rosja ma jeszcze wiele niewykorzystanych możliwości, czyli coś co napisałem tydzień temu żeby się za wcześnie nie cieszyć z ofensywy ukraińskiej za co zostałem zjechany i zwyzywany od onuc znów okazuje się prawdą, wykop jak zwykle, tak jak można było się spodziewać, pełen oszołomów. Tylko z garstką tutaj da się normalnie porozmawiać, reszta to ameby, plebs bez wiedzy, banda memiarzy i śmieszków, lub ludzi bez łbów na karku. No kto by pomyślał.

#ukraina
#rosja
#wojna
#usa
#geopolityka
#takaprawda
  • 93
  • Odpowiedz
@Frygus96: Oczywiście że ma jeszcze dużo niewykorzystanych możliwości, tylko że te możliwości już nie różnią się dużo od tych wykorzystanych. Ich możliwości to dalej wysyłanie #!$%@? czołgów i ledwo przeszkolonej piechoty która po paru dniach zostanie zgruzowana i będzie użyźniać ziemie na Ukrainie. Możliwości że hoho. Amerykanie takim gadaniem chcą tylko pokazać że ta wojna jeszcze potrwa bo to jest też w ich interesie, żeby #!$%@?ć kacapów jak najdłużej rękami Ukraińców.
  • Odpowiedz
@Bully37: I mylili się? Nie ma takiej możliwości? Wojna skończona?
Ty czytasz to co piszesz? Mówili że jest taka możliwość i mają rację.
Nie wiem w sumie co mam odpisać na tak durny komentarz, czuje że debilnieje odpisując.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crash210: czemu nie użyją atomu? Mogą pokazać światu że nie żartują i #!$%@?ąć atomem w jakiś step czy las, wystarczy kilka kiloton nie musi iść od razu mirv na kijów. Jeśli to nie wstrząśnie zachodem to zaplanować kolejne pokazówki. Wątpie żeby USA chciało wciągać się w atomowy konflikt i szybko siedli by do stołu negocjacyjnego. A może nie, #!$%@? wie.
  • Odpowiedz
no ruscy mogą utopić na Ukrainie dużo krwi,
naród z 150mln biednych ludzi, dla których wojsko jest przepustką do lepszego życia i do tego całe magazyny gówno sprzętu po ZSRR liczonym w dziesiątkach tysięcy.
Co z tego, że tylko połowa działa, sztuka jest sztuka.
  • Odpowiedz
Tylko z garstką tutaj da się normalnie porozmawiać, reszta to ameby, plebs bez wiedzy, banda memiarzy i śmieszków, lub ludzi bez łbów na karku. No kto by pomyślał.


@Frygus96: Tak jak opisujesz to było kilka lat temu, teraz jest gorzej xD
  • Odpowiedz
@Frygus96: ale to ty masz bordo chłopcze więc zgaduję że kolejny freethinker z ciebie. Jeśli znałbyś historię to byś wiedział, że rosja była w stanie wojować tylko z małymi krajami jak Czeczenia czy Gruzja. Jest i będzie w dupie, skończy się tak samo jak Afganistan.

Zresztą masz już ode mnie jedno ostrzeżenie w historii z opisem "ruska onuca" więc coś w tym jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)(
  • Odpowiedz