Wpis z mikrobloga

Amerykańscy generałowie jasno mówią że rosja ma jeszcze wiele niewykorzystanych możliwości, czyli coś co napisałem tydzień temu żeby się za wcześnie nie cieszyć z ofensywy ukraińskiej za co zostałem zjechany i zwyzywany od onuc znów okazuje się prawdą, wykop jak zwykle, tak jak można było się spodziewać, pełen oszołomów. Tylko z garstką tutaj da się normalnie porozmawiać, reszta to ameby, plebs bez wiedzy, banda memiarzy i śmieszków, lub ludzi bez łbów na karku. No kto by pomyślał.

#ukraina
#rosja
#wojna
#usa
#geopolityka
#takaprawda
  • 93
  • Odpowiedz
@Frygus96 @Renard15:

ty szukasz pocieszenia że masz racje na tym portalu czy o co ci chodzi?


Następna osobowość narcystyczna. Analityk sraford, OSW i ISW, powinnismy być wdzięczni, że możemy czytać te ponad przeciętne analizy.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: To ty jesteś ułomny skoro nie potrafisz przyjąć do wiadomości że w tym poście nie wchodze z nikim w polemike a jedynie pluje na co poniektórych ( ͡º ͜ʖ͡º) Brzydzę się rozmową z tobą.
  • Odpowiedz
@Frygus96: Czyli klasyczna czarna teczka z rzekomymi dowodami, którą masz, ale nigdy nie otworzysz- jak Lepper albo Tymiński. Wiem, ake nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ruscy to mogą zrobić mobilizację, ale to będzie ich bardzo drogo kosztowało.
  • Odpowiedz