Wpis z mikrobloga

Amerykańscy generałowie jasno mówią że rosja ma jeszcze wiele niewykorzystanych możliwości, czyli coś co napisałem tydzień temu żeby się za wcześnie nie cieszyć z ofensywy ukraińskiej za co zostałem zjechany i zwyzywany od onuc znów okazuje się prawdą, wykop jak zwykle, tak jak można było się spodziewać, pełen oszołomów. Tylko z garstką tutaj da się normalnie porozmawiać, reszta to ameby, plebs bez wiedzy, banda memiarzy i śmieszków, lub ludzi bez łbów na karku. No kto by pomyślał.

#ukraina
#rosja
#wojna
#usa
#geopolityka
#takaprawda
  • 93
za co zostałem zjechany i zwyzywany od onuc znów okazuje się prawdą,


@Frygus96: nie rozkminiaj emo gimbow przebodzcowanych wojna i walczacych z oncuami w internecie, poziom intelektualny ludzi tutaj to w wiekszosci padaka
Amerykańscy generałowie jasno mówią że rosja ma jeszcze wiele niewykorzystanych możliwości


@Frygus96:
to jest tak, rozwalasz gościa raz za razem no ale nie chcesz by z tobą przestał grać więc walisz takie pochwały by kolejny raz dać mu szansę i go rozwalić kolejny raz
wot taka zarzutka
@RaghNaarRoog: Od 2014 roku usa nie rzuciło słów na wiatr jeśli chodzi o konflikt na ukrainie. jeśli kilku wojskowych usa wypowiada się w tym samym tonie to jestem przekonany że nie ma co sie jeszcze cieszyć jak małpy. Nie piszę do wszystkich, pisze o tych najbardziej jebnietych na dekiel tutaj.