Wpis z mikrobloga

Amerykańscy generałowie jasno mówią że rosja ma jeszcze wiele niewykorzystanych możliwości, czyli coś co napisałem tydzień temu żeby się za wcześnie nie cieszyć z ofensywy ukraińskiej za co zostałem zjechany i zwyzywany od onuc znów okazuje się prawdą, wykop jak zwykle, tak jak można było się spodziewać, pełen oszołomów. Tylko z garstką tutaj da się normalnie porozmawiać, reszta to ameby, plebs bez wiedzy, banda memiarzy i śmieszków, lub ludzi bez łbów na karku. No kto by pomyślał.

#ukraina
#rosja
#wojna
#usa
#geopolityka
#takaprawda
  • 93
  • Odpowiedz
@majorponury: co ma do tego moje bordo? Czy to moja wina ze ktos wykopuje i lajkuje moje posty? Jeśli mam u ciebie dopisek "ruska onuca" to zablokuj mnie już, bo wiem już z jaką umysłową biedą mam do czynienia
  • Odpowiedz
@Frygus96: nie ma żadnego znaczenia jakie możliwości ma rosja gdyż jest to kraj wielokrotnie większy od Ukrainy, wielokrotnie liczniejszy i posiadający broń atomową. Powiedzenie, że "rosja mogłaby zmieść Ukrainę" nie jest prawdopodobnie ani błędne ani nawet szczególnie kontrowersyjne

NATOMIAST

kiedy już truizmy mamy za sobą należy zauważyć, że niewielka operacja wojskowa, którą rosja sobie zaplanowała na początku roku przeobraziła się w otwarty konflikt, który pochłonął już tyle środków i ludzkich istnień,
  • Odpowiedz
@Frygus96: jeny, znowu jakiś przygłup który "kiedyś napisał coś co się potwierdziło" i wali sobie do tego, że coś przewidział nie dając żadnych konkretów. Zrób se laurkę w nagrodę
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: No ale walenie w step to im nic nie da. Ukraińcy mówili już niejednokrotnie że uzycie taktycznego ładunku nukleranego ich nie przestraszy. Zatem Putler musiałby użyć albo dużej ilości taktycznych ładunków skierowanych w tereny zamieszkane, albo jebnąć od razu strategiczną. Ale to będzie go kosztować prestiżowo i dyplomatycznie. Druga sprawa, nigdy nie może być pewien czy Ukraina nie posiada jakiejś głowicy i nie będzie uderzenia odwetowego.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: > niewielka operacja wojskowa, którą rosja sobie zaplanowała na początku roku przeobraziła się w otwarty konflikt,

To od początku była wojna.

użycie jakiejkolwiek z nich będzie tylko pograżąć ten kraj w recesji i wzmagać niezadowolenie społeczne


@powaznyczlowiek: To nie istotne jak bardzo rosja się wykrwawi, bardziej obawiam się ukrainy bądź ewentualnego rozlania konfliktu na inne kraje, ewentualnie 3 swiatowej.
  • Odpowiedz
To od początku była wojna.


@Frygus96: no rosja tak tego nie przedstawiała - szczególnie u siebie

To nie istotne jak bardzo rosja się wykrwawi


nie ma nic bardziej istotnego - jak mają iść dalej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz