Wpis z mikrobloga

@kontodlabeki: Mem okey, ale tez tak myślałem dopóki moja córka się nie urodziła. Każdy dzień o poranku nawet o tej 5/6 jest tak super ze człowiek nie może sobie tego wyobrazić. ( wcześniej typowy gamer night challenge )
@kontodlabeki: Smutne nie? Że ludzie tak bardzo podążają utartymi ścieżkami i wciąż nie mogą sobie wyobrazić, że ktoś po prostu może nie chcieć dzieci. Dla nich to jest tak abstrakcyjne, że nieważne, że powiesz "nigdy". Oni są PEWNI, że na 100% przyjdzie taki moment w życiu, że będziesz tego żałowała. Nie masz innej opcji, Masz nie myśleć, tylko robić to co każdy, bo to "normalne" - nie myśl, tylko podążaj za
To że określasz dziecko "kaszojadem" dużo o Tobie mówi.. to co według Ciebie daje życiu sens? nowy iphone? kasa?


Ktoś dał Ci życie i to jest najcenniejsze co w życiu masz..

@CerberPl: xDDD. Beka z Ciebie, jeśli myślisz, że tylko gowniaki lub rzeczy materialne mogą dawać człowiekowi poczucie spełnienia. Masz bardzo ograniczone horyzonty.
Ja wiem, że dzieci to mnóstwo wspomnień, nowych doświadczeń i uczuć jakich bez własnego bombelka się nie uświadczy, ale jak kolega z 2 dziećmi opowiadał, że 3-dniowy urlop za granicą bez dzieci był najlepszym urlopem dotychczas to trochę smutłem.

Ja to chyba podpiszę umowę z rodzicami, że dam im wnuka jak wezmą go ode mnie chociaż na 1 miesiąc w roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kontodlabeki: Zawsze mnie łapie cringe, jak słyszę młodych ludzi, którzy mówią, że "nigdy" czegoś nie zrobią, ale jest to szczególnie śmieszne w przypadku osób 25+, bo one powinny już sobie doskonale zdawać sprawę z tego, że na każdym etapie życia pieprzysz jakieś głupoty, a poglądy na świat ulegają często kompletnej zmianie, i mówię to z perspektywy osoby, która jest jak najdalej od narzucania komukolwiek, jak ma żyć.

Swoją drogą zwykle jak
@zlezleniedobrze: wstawienie mema na vikop to obnoszenie się? XD i jak kontrowersyjność, nawet w cudzysłowie, ma się do braku chęci posiadania dzieci? A jakby kogoś dupka piekła to by sobie zrobił dzieciaka, to łatwiejsze niż adopcja psa z fundacji.

No i niektórzy są w stanie stwierdzić, że coś jest kompletnie nie dla nich, tak ja nie chciałam zostać baletnicą ani astronautą tak nadal nie chce. Że nie chce dzieci wiedziałam już
@good_excuse:

wstawienie mema na vikop to obnoszenie się?


W jakiś sposób tak, na pewno jest to szukanie poklasku u podobnie myślących osób.

i jak kontrowersyjność, nawet w cudzysłowie, ma się do braku chęci posiadania dzieci?


Jest to stwierdzenie przeciwne wobec (wciąż) powszechnie obowiązującemu dogmatowi, więc w jakiś sposób jest kontrowersyjne. Zresztą przeczytaj sobie cały wątek, chyba nie muszę nic dodawać.

No i niektórzy są w stanie stwierdzić, że coś jest kompletnie