Wpis z mikrobloga

@wykolejony: Nie chcesz nie rób:) Po prostu jest to znany przypadek rozgoryczenia z braku nie założenia rodziny, jak się człowiek zestarzeje. Możesz nawalać w gry do 100 lub podróżować po całym świecie, ale nigdy nie poczujesz jak twoje dziecko złapię cię za rekę lub się mocno w ciebie tuli, to są emocje, których nigdy nie kupisz.
ja akurat wolę niż zajmowanie się przez 18 lat dzieciakiem


@kontodlabeki: one pewnie też tak myślały. Teraz jak są stare, rodzina poumierała, znajomości się po urywały, każdy ma swoje sprawy i swoje obowiązki już nie jest tak fajnie jak ma się 20-30 lat.
@kontodlabeki:

Ach jak ja uwielbiam takich znawców kobiet xD no i z tym obnoszeniem się - jakbym tu ciągle dodawała posty z dziećmi i pisała że je uwielbiam to już by nie było obnoszenie, prawda? ;)


W swoich komentarzach ani razu się nawet do płci nie odniosłem, więc gdzie niby się kreuję na znawcę kobiet? Co do drugiej części to wymyśliłaś coś sobie i użyłaś przeciwko mnie, brawo wygrałaś dyskusję xD.
Ach jak ja uwielbiam takich znawców kobiet xD no i z tym obnoszeniem się - jakbym tu ciągle dodawała posty z dziećmi i pisała że je uwielbiam to już by nie było obnoszenie, prawda? ;)


@kontodlabeki: Ale ja nic nie pisałem o obnoszeniu się, koleżanka nie umie ogarnąć wołania i cytowania, to jak ma ogarniać dzieci, po prostu mentalnie (albo i fizycznie) sama jesteś dzieckiem, odpisz mi za 30, 40 lat
@kontodlabeki: Typiaro zanim będziesz się czepiać to posprzątaj u siebie, zobacz ile tu czasu zmarnowałaś a mogłaś uczesać swoje Barbie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
https://www.1news.co.nz/2019/02/18/jordan-peterson-warns-hayley-holt-life-without-a-family-after-45-gets-pretty-lonesome/


@wtstheone: Przecież w tym linku nic ciekawego nie ma. Myślałam, że coś sensownego tam dałeś, a to rozmowa dwóch osób, gdzie stawiane jest "kariera vs dziecko". Jakby nie było innych opcji. To, że ktoś nie chce dziecka nie znaczy, że stawia na karierę albo na chlanie i imprezowanie do końca życia. Jeszcze to kłamstwo na początku, że uczy się kobiety, że najważniejsza dla kobiet powinna być kariera, gdzie ja widzę,