Wpis z mikrobloga

@kontodlabeki: kiedyś można żałować że się nie stworzyło własnej rodziny :) potem pozostaje tylko oszukiwanie się że "tak właśnie chciałam", "do niczego rodzina nie jest mi potrzebna". Trochę smutne.
  • Odpowiedz
kiedyś można żałować że się nie stworzyło własnej rodziny :) potem pozostaje tylko oszukiwanie się że "tak właśnie chciałam", "do niczego rodzina nie jest mi potrzebna". Trochę smutne.


@CerberPl: Smutne i prymitywne, że ktoś potrzebuje kaszojada w życiu, bo inaczej jego życie nie ma sensu xd
  • Odpowiedz
@CerberPl: kiedyś można żałować, że przywiodło się na ten świat nowe istnienie, które nie dość że same jest nieszcześliwe to i nasz trud i strata wlasnych lat poszla na marne. Potem pozostaje tylko oszukiwanie się że "tak właśnie chciałem". Trochę smutne.
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: chyba jestes bardzo mloda, albo mocno niedojrzala :) nikogo nie obchodzi ze nie masz dzieci, ale uznalas, ze musisz o tym zakomunikowac na wykopie. wyglada jak typowy mechanizm obronny.

stare kobiety po 40stce, ktore poczuly ze juz stracily swoja szansę na zwiazek i dziecko, raczej zmieniaja narracje albo siedza cicho.
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: To że określasz dziecko "kaszojadem" dużo o Tobie mówi.. to co według Ciebie daje życiu sens? nowy iphone? kasa?

Ktoś dał Ci życie i to jest najcenniejsze co w życiu masz..
  • Odpowiedz
stare kobiety po 40stce, ktore poczuly ze juz stracily swoja szansę na zwiazek i dziecko, raczej zmieniaja narracje albo siedza cicho.


@Baudi: Można mieć związek bez dziecka boomerku. Zszokowała Cię ta informacja?
  • Odpowiedz
@alltan: Akurat jest dokładnie odwrotnie :) Nie ma lepszej inwestycji niż dzieci, każdy obywatel zarobi dla kraju zdecydowanie więcej niż cały social przeznaczony na politykę prodzietną.
  • Odpowiedz
@iEarth: To już kwestia indywidualna, jeśli myślisz że wychowujesz niewolników to faktycznie będziesz rozczarowany/a i pewnie same dzieci nie będą zbyt szczęśliwe że taką rolę dla nich wyznaczyłeś/aś.
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: tak mozna, ale jak porownujesz swoj zwiazek do innych, ktorzy dzieci maja, to raczej cos z toba jest nie tak. zrozumiesz kiedys, i prawdopodobnie wyrosniesz tez z bycia aroganckim
  • Odpowiedz