Wpis z mikrobloga

Mój sąsiad tak na emeryturze pracował. Zmiany po 12 albo 48h, potem kilka dni przerwy. W noc spał, w dzień telewizje oglądał xD czyli to samo robił, co w domu. Co jakiś czas obchód xD Jak ktoś ma małe wymagania zarobkowe, to jak znalazł


@localoca: Na ochronie na placu budowy ten sam tryb pracy. Co jakiś czas kółko po obiekcie, a później powrót do ciepłego pomieszczenia i spanie/oglądanie filmów/granie w gierki
Zagłębcie się w temacie płacy co 2 miesiące gdzie macie placone w parzystym miesiacu w trzech transzach gdzie robicie na 2 umowy (2 spolki z.o.o) jesna jest spolka matka druga jakaś córka czy synek. Do tego jeden miesiac macie pelny zus a drugi jakby nie.

Dostajecie najnizsza krajowa z córki do 15go nastepnie 25go z spolki matki wyrownanie (ten wasz zus) jako dochód oraz 30go trzecią transze w wysokosci reszty przerobionych godzin
@SolarisYob: Pilnowanie parkingu przez dziadka to jedno ale ci ochroniarze co przyjeżdżają na wezwanie z napadówki są konkretni. Pracuję w gastro i zdarza się potrzeba wezwania ich przynajmniej raz w miesiącu. Zawsze przyjeżdża dwóch o głowę większych ode mnie byczków, widziałem też jak się obchodzą z agresorami.