Wpis z mikrobloga

@Oastry No tak OLED najważniejszy. Jakich funkcjonalności brakuje Garminowi? Jeśli mowa o zegarkach sportowych to Suunto i Garmin nie ma konkurencji. AW to gadzet. Ten sam poziom co SW
@er4zor: gadżet xd AW ultra spokojnie przewyższa ‚sportowość’ garmina, zwykły być może też. A ekran jest ważny, tak samo jak w telefonie prawdopodobnie nie chciałbyś mieć małego lekko kolorowego ekranu e-ink z niską rozdzielczością
pod ładowarka co noc

@Norskee: dziennie ładowanie zajmuje ze 40 min, gdzie jest problem żeby naładować przed snem lub po wstaniu?


@Oastry: Ja sie wkurzałem że xiaomi musiałem co 10 dni ładować a ten pisze ze codziennie nie jest upierdliwe. Teraz mam smartbanda który trzyma niecałe 3tyg i to juz jest ok.

Znaczy zalezy tez od sposobu ładowania. smartbanda musze sciagnac, wyciagnac z opaski, szukac ladowarki i podpinac. Jakby to
@Oastry Nie no fantastyczny ten ultra. 36h pracy ma baterii, w sam raz na dłuższe wyjazdy np. pod namiot albo w góry.

Warunki użytkowania, na podstawie których określono całodzienny czas pracy baterii: w ciągu 36 godzin użytkownik 180 razy sprawdza godzinę, otrzymuje 180 powiadomień, przez 90 minut korzysta z aplikacji i odbywa 60-minutowy trening z odtwarzaniem muzyki z Apple Watch przez połączenie Bluetooth. W trakcie 36-godzinnego testu Apple Watch Ultra (GPS +
@er4zor: oczywiście że tyle pociągnie, te testy wykraczają poza normalne użycie i dobrze że są wyszczególnione bo Garmin na swojej stronie nie podaje jak oblicza czas pracy, przynajmniej w karcie produktu. Tak samo jak zwykle AW mają w teorii baterie na 18h a działają 2 dni bez ładowania. W trybie niskiego zużycia ultra działa 60h, żaden problem naładować - tak samo jak telefon.
@Oastry Garmin 7 w trybie zegarka działa 18 dni. Latem nawet 22. Idź w góry z GPSem i mapami Topo używając AW. Nie wytrzyma nawet 8h, daje Ci gwarancję. Garmin w trybie GPS latem nawet 70h. AW jest fajnym gadżetem i na pewno jest ładniejszy, ale to tylko tyle.