Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
hej bawi się ktoś tutaj w strzelanie? co oprócz broni i amunicji potrzebuje na start? jakies smary, ściereczki, wyciory??
czekam na pozwolenie obecnie i chce ogarnąć wszystko wcześniej jak się da. w planie mam zakup:
cz457, (bipod I lunetę zamówiona)
jakiś pistolet na 25m lr22
I może później jakiś 9mm do strzelania dynamicznego czy coś :-)
dzięki za porady
#bron #strzelectwo
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kidi1: Panie, mieszkam w Norwegii tutaj wystarczy¯\_(ツ)_/¯ należeć do klubu strzeleckiego przez pół roku i chodzić na treningi i tyle ;-)
@LoneRanger: jakąś konkretną chemia widzę że jest 10x rodzajów różnych sprayów...
@ulath: do długiej kup albo sznur albo jednoczęściowy wycior. Ja kupiłem zestaw Real Avid Gun Boss Pro i do długiej broni kompletnie się nie nadaje, bo wycior wygina się na łączeniach. Ze szpeju to oprócz tego co pisali wcześniej, to polecam MagLula do 9mm (twoje palce to docenią xD), tarcze Birchwood Shoot-n-c, jakieś zbijaki do treningu w domu. Taker się przydaje na strzelnicy żeby się nie prosić co chwilę jak chcesz
@ulath: do CZ457 i do 22lr na start?
nic nie potrzebujesz... no może jakiś pokrowiec by się przydał..

smarów to chyba mało kto używa.. w nowoczesnej broni wystarczy zostawić delikatną warstwę olejku na powierzchni, to nie ruskie żelazo, żeby towotem smarować, więc jakaś puszka sprayu do czyszczenia przepustnicy w aucie lub coś podobnego i jakiś olejek do konserwacji łożysk - i masz po taniości, a kosztuje 1/3 tego co będzie miało
@ulath: 22LR to się raczej za często nie szoruje, ten kaliber "lubi" mieć trochę ołowiu w lufie. Jak chcesz z dziewiątki strzelać dynamikę to pas, ładownice, z 2-3 dodatkowe magazynki do tego co w zestawie i wiadro naboi.
@ulath: Ogarnij sobie apteczkę mini ifaka staze, pas, zestaw do czyszczenia i chemia nie wiem różne są środki ja używam Brunoxa ale to tylko ja kto inny będzie co innego używał, zbijaki do bezstrzałówki i instruktora dobrego potem jedziesz i bawisz się dalej w szmery i bajery ;)