Wpis z mikrobloga

Po sprawdzeniu x-bolta polecanego przez wykopków mocno się zraziłem do „tanich odpowiedników perfum”. No ale dzisiaj będąc w lidlu z ciekawości zerknąłem na ichniejszy odpowiednik one miliona. To jest niewiarygodne ale to jest praktycznie 1:1 tego co oferuje Pacco. Na ten moment różnice zauwazylem w otwarciu które jest bardziej syntetyczne. Natomiast sama projekcja jest mocarna i po 40 minutach ciężko mi zauważyć jakieś różnice między tym, a oryginałem xD
#perfumy
  • 6
@Nikczemny_Pomidor: Jeśli lubisz vibe 1 milion to czemu nie, ale ja polecam sprawdzić wersję "Lucky" zamiast zwykłego, IMO w 2022 roku dużo oryginalniej niż stary 1 milion, który myślę że wielu osobom się już przejadał przez powszechność ;)
Ja byłem bardzo rozczarowany X-Boltem, ale też wszystkimi zapachami lidlowskimi, dla mnie
1) pachniały dość tanio, 2) to kopie najbardziej oklepanych zapachów jakie tylko są na rynku
A klony arabskie akurat lubię i
Pobierz
źródło: comment_1663150829tpAW9eBVfZUnDS55E5mg4d.jpg
@balbezaur: Nie, tylko na jego stronie (może znajdziesz jakieś które się nie wyprzedały na Morele), zamyka markę niby w tej formie, więc za jakiś czas obecne zapachy niby mają zniknąć
Jeremy wycenia się dużo wyżej niż Lidl ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo 179 EUR za Office, a obecnie jedyne promo to chyba gdy się kupi dwa różne zapachy w tzw. bundle