Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy na drona. ()()( ͟ʖ)

Zostało dozbierać ostatnie 10 tys. na wyposażenie zimowe dla chłopaków. W opisie zrzutki jest na 3x akumulatory EcoFlow River Pro, ale dogadałem się ze Szwedami od SUVa jaki zabieram, to z pozostałych pieniędzy kupią akumulatory, bo są krytycznie potrzebne, więc pojadą wcześniej, a śpiwory, ubrania i co najważniejsze drona przywiozą "Fundacja Przyszłość dla Ukrainy UA Future"

#aryoconcent #aryozrzutka
Aryo - Dzień Dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy na drona. (。◕‿‿◕。)(づ•﹏•)づᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ


Został...

źródło: comment_1663051256zeA8EScfnQWlfAQATvXcgr.jpg

Pobierz
  • 19
@Aryo elegancko!

Niech się skupiają na gruzowanku a nie nagrywaniu, to czy kacap jest gruzowany w 720p czy 4k to tam mało istotne ;)

Jest potencjał we wspieraniu, wiec można kombinować kolejne zbiórki i myśleć o zimie czy powoli nawet o wiośnie
Dlatego właśnie trzeba im drona z lepszym zoomem optycznym i termowizją ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aryo: co za piękne czasy nastały, będzie można oglądać deonucyzacje w 4K :D
słabe zarządzanie kasą, te akumulatory są zbyt drogie do tego co oferują, można taniej mieć lepiej.


@r5678: to prośba oficera. Mieli różne akumulatory, ale ten konkretny sprawdził się najlepiej. Jeśli masz inne propozycje, to jestem otwarty na wszelkie sugestie. To nie jest ostatnia dostawa jakie planujemy
słabe zarządzanie kasą, te akumulatory są zbyt drogie do tego co oferują, można taniej mieć lepiej.


@r5678: Sam przerabiałem ten temat w zeszłym roku i te River Pro wychodzą najlepiej pod względem cena/jakość/możliwości/mobilność/dostępność (szczególnie, że wtedy kosztowały 2749zł).
Konkurencyjne rozwiązania albo wymagają zewnętrznej ładowarki, albo ładują się długo, albo znów nie możesz podłączyć urządzeń wymagających większej mocy, bo odpalają się zabezpieczenia. Pod EF podepniesz nawet czajnik 1800W, bo i tak obniży