Wpis z mikrobloga

ten typ ze screena był prześladowany w poprzedniej szkole. Teraz ją zmienił i znowu to samo. Założę się, że zmieniłby ją 200 razy i 200razy byłby ofiarą. W jego zachowaniu musi być coś, co stawia go tak nisko w hierarchii. Powinien się zastanowić nad sobą i trochę nad tym popracować a dopiero potem zmienić otoczenie i zacząć z czystą kartą. Bo świata nie zmienisz, nawet jeśli dorośniesz i nie będziesz mieć już
@Xefirex: Dlatego właśnie nauczycielom należy się penis w odbyt, a nie podwyżki. Dokładnie tak samo było u mnie, 20 lat temu, ten sam schemat i nikt nawet nie próbował naprostowywać oskarków, tylko ja byłem ciągany po szkolnych psychologach. Z perspektywy czasu nie mam pretensji o to, że nie reagowały, bo dzieciaki gnębią się na całym świecie. Mam pretensje o to, że głupie #!$%@? ze mnie robiły winnego i to ja byłem
@Kamilo67: polityka międzynarodowa to też jest forma radzenia sobie. Gdyby prezydent Ukrainy nie dogadał się z zachodem to tego kraju by już nie było.

@PomaranczaTesto: to, że napisałeś sobie, że najczęściej prześladowanie wynika z wyglądu nie znaczy, że to jeszcze nauka. To, że brzydkim często przypisuje się złe cechy nijak tego nie udowadnia.

@localoca: wątpię, żeby dzieciak był wyśmiewany z powodu raka. Założę się, że bez niego byłby tak
@PomaranczaTesto: twój wpis to jeszcze nie badania naukowe. Nie istnieją takie które by pokazywały, że gnębienie wynika najczęściej z wyglądu bo to nie jest prawda. Oczywiście możesz takie wstawić, póki tego nie zrobisz to żadna nauka.

A i ankieta w internecie na próbie 10 przegrywow to nie badanie naukowe.
@Pierorzek: I pamiętaj, że to działa w obie strony. Kaleka nienawidzi zdrowego, a zdrowy słabszego, czego potwierdzenie znajdujemy w głównym wpisie. A tak w ogóle, m.in. dlatego jestem za legalizacją eutanazji.
@Kamilo67: no przecież nie dlatego, że są mii, a dlatego, że coś z tego mają. USA chce się pozbyć rosji jako gracza o mocarstwo, my nie chcemy by konflikt się przeniósł do nas, a reszta Europy ma już dość kacapskich mord.
Takie życie. Romantyzm znajdziesz tylko w książkach.
@Mikka: @kamil150794: @PomaranczaTesto: @Ark00:
Warto również wiedzieć ze @Pierorzek jest karłowatym 175cm, bezdzietnym, 40+ letnim przegrywem, któremu wlasna partnerka(o ile jej nie wymyślił, jak terrorystów inceli przez ktorych boi sie wyjść z domu) z obrzydzenia jego podgenami nie daje, ewentualnie raz na ruski rok dopuszcza go (ale tylko w gumie!) dlatego musi ratować sie roksą (fakty)
Jest prawdopodobnie również lapsem, niegroznyn w starciu bezposrednim którego nawet ja bym