Wpis z mikrobloga

@Xefirex Ja pierdziele... Nie dość że tu tragedia, jeszcze zamykają oddziały psychiatryczne dla młodzieży... Żyjemy już w takim kraju gdzie już nikogo nic nie będzie dziwić... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@vultureval1853: niestety, coś w tym jest. Pamiętam, że w 2 klasie podstawówki był taki chłopak co był gnębiony. Upatrzył go sobie inny dzieciak z klasy, ale zdarzało się że i reszta podłapywała drwiny i potem grupowo się z niego nabijano.
Chłopaczek to zgłaszał, ale nic z tym nie robiono. Raz nie wytrzymał i na przerwie popchnął niefortunnie oprawcę. Rozwalił mu przez przypadek głowę o poręcz schodów, nie jakoś bardzo, ale rana
@SpasticInk: dzieciaki to małe potwory. W odpowiednim srodowisku sa bezduszne. Dlatego trzeba je trzymac krotko, a w polskich szkolach jest to niewykonalne. Napisalem to z wlasnego doswiadczenia, w podstawowce bylem gnebiony dopoki nie #!$%@? jednemu i drugiemu. Ba, robilem to nawet w obecnosci nauczycielek bo baly sie zareagowac. Ogolnie kadra nauczycielska jest bezradna, pogadaja, pogadaja, ponarzekaja, zadzwonia do rodzicow, ale nic ponadto. Magicznym sposobem od tamtej pory mialem spokoj.
dzieciaki to małe potwory


@vultureval1853: I zazwyczaj #!$%@? rodzice, aspirująca klasa średnia czyli 5+5k brutto mająca za nic kogoś choćby odrobinę mniej "zamożnego", bmw w lizingu, na działalności gospodarczej.

Reasumując, od tej pory już nikt go nie gnębił


@SpasticInk: Tylko siła na taką hołotę, niestety. sam miałem gnębicieli, szczególnie jednego gnoja co co przerwę mnie męczył. Żaden ze mnie był fajter więc kładłem uszy po sobie, w domu rano odruch
@PomaranczaTesto: @Xefirex: ten typ ze screena był prześladowany w poprzedniej szkole. Teraz ją zmienił i znowu to samo. Założę się, że zmieniłby ją 200 razy i 200razy byłby ofiarą. W jego zachowaniu musi być coś, co stawia go tak nisko w hierarchii. Powinien się zastanowić nad sobą i trochę nad tym popracować a dopiero potem zmienić otoczenie i zacząć z czystą kartą. Bo świata nie zmienisz, nawet jeśli dorośniesz i