Wpis z mikrobloga

Mam pewien dość spory problem i nie wiem juz co robic.

W zeszłym tygodniu moja dziewczyna powiedziala mi ze jest ze mna w ciąży. Problem polega na tym ze zawsze sie pilnowaliśmy. Gdy miala dni płodne to zawsze zakładałem gumkę (nie taka z biedry gumkę do walenia konia tylko taka dobra z apteki), a w dni niepłodne robiliśmy to bez, ale zawsze kończyłem jej na brzuch (lub plecy), nigdy sie nie zdarzyło zebym w niej skończył.

Powiedzialem jej o tym, i zasugerowałem ze chce zrobic test na ojcostwo, ponieważ to jest praktycznie nierealne zebym to ja byl ojcem. Skończyło sie to wielką kłótnia bo wg niej, ja jej wgl nie ufam, zawiodła sie na mnie, myslala ze nigdy bym jej nie podejrzewał o zdradę, i ze jak ja moglem wgl pomysleć ze moglaby mnie zdradzić.

Nie powiem, zrobiło mi sie glupio troche i narazie odpuscilem ten test. W środku myślę jednak ze jest cos nie tak i wolałabym mieć pewność ze to moje dziecko, jednak bez testu sie o tym na 100% nie przekonam a ona sie broni przed tym rekami i nogami. Moze faktycznie ma racje i przesadzilem trochę oskarżając ja o takie rzeczy ale ja juz sam nie wiem.

Jak myślicie, co powinienem zrobic w tej sytuacji?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #s--s
  • 446
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kenjiy wyjść z matrixa i zrobić test. Nie tak łatwo zajść w ciążę jak niektóre różowe wmawiają. Mówię to z perspektywy osoby, która leciała tylko na kalendarzyku. I potwierdzam, kalendarzykiem też byłem
  • Odpowiedz
w dni niepłodne robiliśmy to bez, ale zawsze kończyłem jej na brzuch (lub plecy), nigdy sie nie zdarzyło zebym w niej skończył.


@Kenjiy: albo troll, albo jesteś debil do kwadratu xD
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: NIe, nie. Zupełnie nie tak. Prawie 100% bo czy w życiu możesz być na prawdę pewien. Powiedzy lim 100%. A szklanka, żeby ją przetestować należałoby dać reprezentatywnej grupie 1000 par i powiedzieć, żeby przez rok stosowali tylko szklankę jako środek antykoncepcyjny. W taki wypadku skuteczność oceniam na mniej niż 5%.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kenjiy
nie wierzę...
I to jest ta elita internetu w Polsce?

Jak głupim trzeba być żeby myśleć że stosunek przerywany to dobre zabezpieczenie i że zawsze wiesz kiedy są płodne.

I jeszcze te plusy za żarty że to jakiś mokebe na boku.
  • Odpowiedz
  • 1
@TypowaBaba: a jak to jest mozliwe jak nigdy nie bylo "konca" w niej?

W mojej rodzinie" nigdy nie kończąc w niej" ma już 18 lat, a u koleżanki idzie do pierwszej klasy.
Wróć się chłopie na biologię
  • Odpowiedz
@Kenjiy: płyn ejakulacyjny, wiesz co to jest ? możesz się spuścić nawet sobie do d--y, ale gdy się nie zabezpieczasz to zawsze istnieje możliwość zapłodnienia Twojej dziewczyny jeśli robisz to bez gumki. Sorry, ale jesteś idiotą, a Twoja dziewczyna powinna dobrze przemyśleć Wasz związek.
  • Odpowiedz
@Kenjiy: jezeli sie z toba,jako stalym monogamiczntm partnerem zabezpieczala,
to z kochankami ewentualnymi tymbbardziej...
a jezeli nie to mam nadzieje,ze chociaz ojciec w miare madry
@Kenjiy
  • Odpowiedz
@Kenjiy: op ale ty głupi jestes xD

Bzykajac sie z gumka tez mozna zrobic cieciaka (wypadki z gumka tez istnieja), a jak nie zabezpieczalisvie sie w dni niepłodne to powiedz mi jak stwierdzaliscie ze sa plodne albo nie?

  • Odpowiedz
Prawie 100% bo czy w życiu możesz być na prawdę pewien.


@St_achu: W jaki sposób chcesz doprowadzić do zapłodnienia jeśli nie ma penetracji oraz nikt nasienia sztucznie nie przeniesie do waginy?
Szklanka ma stanowić alternatywę stosunku.

  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: NO cóż nasienie może przedostać się do pochwy nawet bez penetracji, był o tym kiedyś fajny odcinek w "Scrubs". Rozumiem że szklanka ma być alternatywą. ALe jeszcze raz: 1000 par bierze udział w badaniu, za każdym razem gdy komuś zachce się seksu ma wypić szklankę zimnej wody. Po roku jak myślisz ile kobiet zajdzie w ciąże?
  • Odpowiedz