Wpis z mikrobloga

Mam pewien dość spory problem i nie wiem juz co robic.

W zeszłym tygodniu moja dziewczyna powiedziala mi ze jest ze mna w ciąży. Problem polega na tym ze zawsze sie pilnowaliśmy. Gdy miala dni płodne to zawsze zakładałem gumkę (nie taka z biedry gumkę do walenia konia tylko taka dobra z apteki), a w dni niepłodne robiliśmy to bez, ale zawsze kończyłem jej na brzuch (lub plecy), nigdy sie nie zdarzyło zebym w niej skończył.

Powiedzialem jej o tym, i zasugerowałem ze chce zrobic test na ojcostwo, ponieważ to jest praktycznie nierealne zebym to ja byl ojcem. Skończyło sie to wielką kłótnia bo wg niej, ja jej wgl nie ufam, zawiodła sie na mnie, myslala ze nigdy bym jej nie podejrzewał o zdradę, i ze jak ja moglem wgl pomysleć ze moglaby mnie zdradzić.

Nie powiem, zrobiło mi sie glupio troche i narazie odpuscilem ten test. W środku myślę jednak ze jest cos nie tak i wolałabym mieć pewność ze to moje dziecko, jednak bez testu sie o tym na 100% nie przekonam a ona sie broni przed tym rekami i nogami. Moze faktycznie ma racje i przesadzilem trochę oskarżając ja o takie rzeczy ale ja juz sam nie wiem.

Jak myślicie, co powinienem zrobic w tej sytuacji?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #s--s
  • 446
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kenjiy: Jeśli masz wątpliwości to rób test. Nie słuchaj feministek i białorycerzy w komentarzach. Skoro jesteś ojcem to różowa nie ma nic do ukrycie i zgodzi się na test a jak nie to znaczy, że coś ukrywa.
  • Odpowiedz
@Kenjiy trochę ją rozumiem. Bo ona Ci mówi że będzie w ciąży, a Ty ją oskarżasz o zdradę. Z magicznej sceny niczym w ckliwych amerykańskich filmach zrobiło się niezręcznie jak w scenach w filmach vegi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ja na jej miejscu bym zrobiła ten test, żebyś się odpierd#lil z oskarżeniami. Ale byłby foch dla zasady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@szynszyla2018: to uczciwi ludzie nie powinni unosić się honorem i strzelać fochow z byle powodów, tylko przestawić sobie w głowie, że druga strona też chce być pewna swojego rodzicielstwa. Inna sprawa, że op przesadził z tymi oskarżeniami o zdradę. Powinien zachować spokój, bo to jak najbardziej może być jego dziecko, skoro jechali bez gumy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc przydała by mu się lekcja pokory.
  • Odpowiedz
@Kenjiy: Chłopie masz duże braki w wiedzy i jak może dojść do zapłodnienia i robisz swojej dziewczynie awanturę i akcje że ma być test na ojcostwo. W------a się słusznie, a idioci którzy piszą że skoro się wkurzyła to ma coś na sumieniu to stali bywalcy tagu #przegryw i zawsze będzie wina kobiety w nich bo kobieta zawsze zdradza przy każdej sytuacji. Jesteś głupi bo zrobiłeś dziecko i odwalasz
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: No tak, jeśli gość zarabia z 5k brutto. Gorzej, kiedy jest to minimalna, albo w ogóle nie pracuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Glikol_Propylenowy: Alimenty sie oblicza od możliwości zarobkowych a nie zarobków, sędzina powie - panie stać pana na więcej jak różowa piśnie że raz zarobił 7k a purchlak chce zostać tenisistą i pokaże paragony zebrane od psiapsiułek na sprawie
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: to zależy z jaką papuga przyjdzie na rozprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wszystko da się przypudrować tak, że będziesz niezdolny do płacenia alimentów ( ͡° ͜ʖ ͡°). No ale inna sprawa to alimenty, a inna wsadzanie kutasa w różne dziury i zdziwieniu, że to pewnie nie jego dziecko xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kenjiy: Nie dość, że twoja wiedza z zakresu współżycia woła o pomstę do nieba to jeszcze najprawdopodobniej s----------s sobie relacje z matką twojego nienarodzonego dziecka oskarżeniami o zdradę. Tu nie ma co robić testu, tylko aborcję
  • Odpowiedz
@Kenjiy do pewnego momentu wierzyłem że po prostu mało wiesz i dlatego nie wierzysz w jej ciąże, ale jak już wrzucasz artykuły z Onetu to wiadomo że trolujesz, bo aż tak ludzi głupich nie ma XD
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: to zależy z jaką papuga przyjdzie na rozprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wszystko da się przypudrować tak, że będziesz niezdolny do płacenia alimentów ( ͡° ͜ʖ ͡°). No ale inna sprawa to alimenty, a inna wsadzanie kutasa w różne dziury i zdziwieniu, że to pewnie nie jego dziecko xD


@Glikol_Propylenowy: Dlatego lepiej nie podpisywać takich rzeczy jak uznanie ojcostwa
  • Odpowiedz
@Kenjiy: Nie dość, że twoja wiedza z zakresu współżycia woła o pomstę do nieba to jeszcze najprawdopodobniej s----------s sobie relacje z matką twojego nienarodzonego dziecka oskarżeniami o zdradę. Tu nie ma co robić testu, tylko aborcję


@oCzwartejWstajaPtaki: A to już swoją drogą, 2k w czechach to nie majątek a s---------e relacje są dla niego korzyścią bo nie musi namawiać za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz