Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do zakupu XSX lub PS5, pomijając abonamenty na gry, gdzie taniej wychodzi kupowanie gier z pomocą vpn, sklepów internetowych, używek? Nie za bardzo widzę kupowanie nowych gier po >300zł a nie wszystko jest w abonamentach. Któraś platforma wypada na tym polu zauważalnie taniej? Czy kupno z Argentyny albo Turcji działa równie dobrze w obu przypadkach? Są jakieś inne sztuczki, opcje pomijając subskrypcje?
#xbox #xsx #playstation #ps5 #konsole #gry
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Adix435: też się teraz zastanawiam nad wyborem między jedną a drugą platformą, rynek używek jest płynny jak najbardziej, możesz samemu przez olx/allegro/vinted albo w sklepie z używanymi grami wymieniać od ręki, wiadomo trochę gorzej wyjdziesz na tym ale masz bez problemu od razu
@Adix435: mam ps5 a wczesniej ps4 i nigdy nie mialem problemu z kupnem/sprzedażą (kiedyś lokalnie na grupach na FB, teraz właściwie tylko przez olx z przesyłkami)
jak jest na xbox nie wiem, podejrzewam że trochę mniej ofert ze względu na mniejsza popularnośc tej konsoli (chyba że w polsce lepiej sobie radzą?). z tego co mi mignęło czasm gry używane na xbox są tańsze - prawdopodonnie dlatego, że trudniej sprzedać
@Adix435: Kup se kompa jak człowiek i graj w co chcesz a nie w to co Ci wrzucą do gejpasa czyli gówno indyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno nie kupuj ze sklepu Xboxa bo na start stracisz 600zł i będziesz szukał potem 3 miesiące kupca jak ja.
@Adix435 a więc gry najtaniej idzie kupować z innych regionów co jest możliwe na ps jak i xboxie z tym że na Xboxie możesz mieć jedno konto do wszystkich regionów, wystarczy vpn uruchomić na aktywację klucza lub kupować w tamtejszych giftcardach(niektóre regiony pozwalają na zakup polska karta np Islandia i Węgry) Na ps do każdego regionu musisz mieć oddzielne konto, więc jak chcesz kupić grę z Turcji musisz założyć tureckie konto na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adix435:
Xbox. Jak masz kolegę z Ukr co ma kartę bankowa z Ukrainy to kupowanie gier jest mega tanie. Dlaczego? Bo mając kartę ukraińska możesz kupować gry na stronie argentynskiego ms jako gifty.