Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@norbitpl1: może jakiś chromebook z modeli 2 in 1? Długie wsparcie producenta, wsparcie aplikacji Android. Pełnoprawny google chrome. Np HP Chromebook 11 x2.
@norbitpl1: mam samsunga s7fe i smiga jak zloto, zeby wyszło w budzecie to poluj na promocje, ja kupiłem ze zwrotem 800 zł na konto po zakupie, do tego wzialem na firme i wyszedl poniżej 1000 zł na czysto - i polecam, tysik super, ekran, szybkosc (kupa apek w tle), dla mnie sie podoba :)
@norbitpl1: w tej cenie już niczego z 64gb raczej nie znajdziesz:) Generalnie widzę trzy opcje (linki daję z euro, być może ceny będą się różnić w innych sklepach, poszukaj sobie):

levono p11 plus
https://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/lenovo-tab-l-p11-plus-11-0-6-128-wi-fi-s-gray_1.bhtml
Cena koło 1100, zostanie Ci 400 stówy, żeby sobie kupić klawiaturę, bo widzę że nie ma już zestawu z nią w dobrej cenie.
Coś w tym stylu, z tym że tu jest jeszcze stylus (rysik)
https://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/lenovo-tab-l-p11-plus-11-0-6-128-wi-fi-s-gray.bhtml
Mam
@ryhu:
Lol, tak teraz patrzę i w tej chwili p11 plus już nie kosztuje 1100, tylko 1499 xD
To jak tak to oferta na 1599 z klawiaturą na ole ole robi się już atrakcyjna, chyba że jak rano wstanę to też już nie będzie aktualna( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz pecha @norbitpl1: że im się akurat promo skończyło, mimo że w wyszukiwarce jeszcze wisi, to na stronie
ryhu - @ryhu: 
Lol, tak teraz patrzę i w tej chwili p11 plus już nie kosztuje 1100, ...

źródło: comment_16628556098rahTvW0bZ1Ilb78bmalCn.jpg

Pobierz
@White_power: A ja nie - byłem nagrzany na pad 5, ale po bliższej weryfikacji odpadł z powodu braku LTE (korzystam z tabletu w podróży), GPS (czasami w tej podróży muszę sprawdzić jak gdzieś dotrzeć) no i kurde najważniejsze - brak gniazda słuchawkowego xD (jak mam konsumować media na tym #!$%@? tablecie skoro wszyscy dookoła mnie zniszczą, słuchawki BT to nie jest opcja na długotrwałe używanie). Jesteśmy teraz w sezonie premier nowych