Wpis z mikrobloga

Minęło 10 odcinków, więc chyba pora się dołączyć, choć raczej nic odkrywczego nie napiszę bo widzę, że większość ma podobne spostrzeżenia...

No szału nie ma. Nuda i irytacja póki co. Brak uczestników, których można by było polubić i zacząć im kibicować.

Na tę chwilę jedynie Piotr i Mikołaj wydają się sympatyczni. Piotrek co prawda trochę w cieniu, ale ma w sobie coś, co mnie interesuje. Chciałabym, żeby został dłużej. Mikołaj jest wesoły, w taki przyjemny i ciepły sposób - przydałaby się jakaś fajna dziewczyna dla niego. I wiecie co... wydaje mi się, że jakby nie było Grześka, to Adam byłby spoko.

Grzesiek i Igor do domu. Na nich się po prostu źle patrzy i źle się ich słucha. Igor chyba nigdy w życiu dziewczyny nie miał i widać jakie ma ciśnienie. Tyle tylko, że nie potrafi się do tego zabrać.

Co do dziewczyn... Odpadła najładniejsza i najbardziej moim zdaniem ogarnięta. Wiktoria przepięknie wyglądała na tym rajskim. Szahira jest ok, ale jakaś taka zniszczona. Nie mój poziom estetyki. Hanka lubi nakręcać dramy i jest jakaś taka niestabilna emocjonalnie... no i coś jest nie tak z jej twarzą. Wiktoria wydaje się być... no głupia (chciałam delikatniej, ale nie umiem). Monika to gracz. Ona chyba wie, jak się ustawić i z kim trzymać sztamę. Ewelina - dramat.

Generalnie 3/4 obecnego składu bym wymieniła od ręki. Cała nadzieja w nowych uczestnikach.

#hotelparadise
  • 4
@katarinovka: Wiktoria która teraz odpadła była na ig dostępna od 15 marca Piotr od końca marca więc pewnie pobędzie tam jeszcze z tydzień 2 niestety. Za to najwięksi gracze ponoć zniknęli z ig do końca kwietnia więc niezbyt to zachęcająco wygląda.