Wpis z mikrobloga

Kobieta wyśmiewa faceta za niski wzrost - prawie 8 tys. upvote’ów.

Facet wyśmiewa kobietę za grube dupsko - mod usuwa post w ciągu 10 sekund.

Bodyshaming mężczyzn jest - nawiązując do nazwy subreddita - po prostu cool!Przypominam, że na tej stronie jakieś 95% użytkowników to ci „empatyczni”, liberalno-lewicowi sojowcy ¯_(ツ)

Edit.

A jeżeli ktoś uważa, że kobiety stały się takie teraz - lub w ciągu ostatnich kilku lat - to niech zwróci uwagę na datę tej fotografii. One zawsze tak myślały, a blackpill działa od zarania dziejów. Po prostu obecnie - pod wpływem feministyczno-lewicowego klimatu - mogą w pełnej krasie okazywać swoją pogardę dla niskich i brzydkich mężczyzn ¯_(ツ)


#blackpill #pieklomezczyzn #pieklokobiet #p0lka #bekaztwitterowychjulek #fotohistoria #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #redpill #bekazlewactwa
TywinLannister - Kobieta wyśmiewa faceta za niski wzrost - prawie 8 tys. upvote’ów. 
...

źródło: comment_1662749636mI0moPUWRduyYq51nm5Ayt.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister Nic z tym nie zrobisz. Sam jestem niski, najlepsza metoda to nie reagować na takie zaczepki. Prawda jest taka, że mamy mniejszą wartość niż normalni faceci i trzeba mieć tego świadomość.
  • Odpowiedz
@mathias94: Mnie rozbraja ta hipokryzja - dziewczyna ze zdjęcia pokazuje ten gest, a i tak jest niższa od tego żołnierza ¯_(ツ)_/¯

Osiągając w butach ok. 192 cm wzrostu, można sobie pozwolić dzisiaj maksymalnie na dziewczynę, która ma 172 cm. One sobie dodają automatycznie 20 cm, bo ubierają raz na dwa lata szpilki.

Pomijam, że przeciętne obcasy, które ubierają na wesele wujka Mietka, rzadko kiedy przekraczają 10 cm, ale kobiety mają ogólne
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: trzeba wszędzie to wypominać
i dodawać, że grubą dupę można odchudzić a w wieku 20 lat już nie urośniesz tych 10 cm (ciekawe czy znajdzie się wykopek który powie, że jestem przegrywem i on urósł w wieku 25 lat 15 cm wystarczy chcieć XD( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: współczuję wszystkim niskorosłym w dzisiejszych czasach. Nie dość, że z obserwacji widzę, że aby taki delikwent mógł znaleźć sobie kobietę to musi za nią latać przynajmniej pół roku, to jeszcze w każdej chwili może ona go wymienić na inny lepszy genetyczny model. Nawet jeśli czują oni, że wyszli z przegrywu znajdując różową, to tak naprawdę trafili z deszczu pod rynnę
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Akurat tutaj pewnie chodzi o to, aby jakkolwiek obrazić mężczyznę, tak jakbyś dzisiaj zobaczył Ukrainkę próbującą obrazić rosyjskiego żołnierza. A że wzrost jest jedną z najważniejszych cech wyglądu i jednym z największych kompleksów, to obraziła go tak.
Ale generalnie zgadzam się, że osoby od body positive i tolerancji to hipokryci, bo na grubą babę nie można nic powiedzieć, a z niskiego można cisnąć nawet poza wojennymi sprawami.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Kiedyś wrzucałem taki historyczny epizod, gdzie rolę zagrał niski wzrost:

Paweł Diakon opisuje jak też doszło do wojny między Herulami a Longobardami.

"Oto brat króla Rodulfa przybył do Tatora w celu przywrócenia stosunków pokojowych. Spełniwszy swoje poselstwo wracał do ojczyzny. Jego droga wiodła koło domu królewskiej córki, której było na imię Rumetruda. Ta widząc mnóstwo mężów i znakomite towarzystwo zapytała, kim może być ten, kto posiada tak wspaniały orszak. Odpowiedziano
  • Odpowiedz